اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۱۲:۴۵ یک شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶
            مورینیو: منچستریونایتد بدنبال جذب گرت بیل نیست

مورینیو: منچستریونایتد بدنبال جذب گرت بیل نیست

سرمربی تیم فوتبال منچستریونایتد اذعان کرد که شیاطین سرخ بدنبال جذب گرت بیل مهاجم رئال مادرید نیستند.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت ایرنا، خوزه مورینیو هفته گذشته بحث انتقال کریستیانو رونالدو از رئال مادرید به منچستریونایتد را ماموریت غیرممکن دانسته بود. او در مورد گرت بیل هم همین عقیده را دارد.

گزارش های منتشر شده حاکی از پیشنهاد 100 میلیون پوندی یونایتد برای جذب مهاجم ولزی رئال است. براساس این گزارش رئال نیز آماده فروش بیل است تا بتواند کیلین امباپه را از موناکو به خدمت بگیرد.
سرمربی یونایتد اما درمورد جذب گرت بیل گفت که این بازیکن تمایلی به جدایی از رئال ندارد ضمن اینکه او جزو گزینه های مورد نظر تیم ما نیست.
وی گفت: روشن است که بیل رئال و شرایط و چالش های این تیم را دوست دارد.
مورینیو گفت: او در شرایط کاملا خوبی است و من هرگز مایل به جدایی او از تمیش نبودم. بنابراین چرا وقت و انرژی ام را برای این کار تلف کنم.
سرمربی پرتغالی یونایتد همچنان برای تقویت تیم خود تلاش می کند. او از پایان فصل گذشته تاکنون دو بازیکن شامل روملو لوکاکو و ویکتور لیندلوف را جذب کرده است.
تلاش هایی برای به خدمت گرفتن نمانیا ماتیچ بازیکن چلسی، اریک دایر از تاتنهام و ایوان پریشیچ از اینترمیلان دردست انجام است. اما مورینیو از سخن گفتن در مورد این بازیکنان خودداری کرد.
وی گفت: بازیکنان به باشگاهها تعلق دارند و اکنون پیش از فصل است.
مورینیو خاطر نشان کرد: برنامه من جذب چهار بازیکن بود تا با ایجاد توازن ترکیب بهتری ایجاد شود. شرایط بازار نقل و انتقالات دشوار است. اگر باشگاه فرصت جذب چهار بازیکن را پیدا نکند، با همین بازیکنان کار را ادامه می دهم. اما هنوز امیدوارم دو بازیکن دیگر را به خدمت بگیریم.
مورینیو در آستانه دیدار دوستانه امروز مقابل رئال مادرید گفت که امیدوار است یک یا دو بازیکن دیگر به تیم اضافه شوند. NULL

کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.