اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۱۳:۴۵ سه شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۶
زاهدی: امیدوارم از ایسلند به لیگ انگلیس راه پیدا کنم

زاهدی: امیدوارم از ایسلند به لیگ انگلیس راه پیدا کنم

مهاجم جدید تیم فوتبال آی‌بی‌وی ایسلند گفت: استعدادیاب‌های کشورهای مختلف به ایسلند می‌آیند و بازیکنان مستعد را به کشورهای صاحب فوتبال می‌برند و امیدوارم که بتوانم روزی در لیگ انگلستان بازی کنم.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت فارس، شهاب زاهدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی  در خصوص حضورش در تیم آی‌بی‌وی ایسلند گفت:‌ خیلی خوشحالم که توانستم به این تیم بیاییم و فوتبالم را در اروپا ادامه دهم. قراردادم با این تیم یک ساله است و با دادن پول رضایت‌نامه به باشگاه پرسپولیس موفق شدم به صورت قطعی از این تیم جدا شوم. امیدوارم به عنوان نماینده فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس عملکرد خوبی در تیم جدیدم داشته باشم.

وی ادامه داد: من بعد از چند جلسه که در تمرینات آی‌بی‌وی‌ حاضر شدم در نهایت نظر مساعد سرمربی تیم را جلب کردم. باید بگویم فوتبال در ایسلند هواداران خاص خودش را دارد و مربیان زیادی از کشورهایی مثل انگلستان و سایر کشورهایی که فوتبال دارند به اینجا آمده و استعدادها را جذب می‌کنند. من هم امیدوارم آنقدر خوب کار کنم که این اتفاق برایم بیفتد. چیزی که هست این است که خودم علاقه زیادی دارم تا بتوانم در لیگ انگلستان بازی کنم.

بازیکن سابق پرسپولیس خاطرنشان کرد: تمریناتم را با تیم جدیدم آغاز کردم. 2 روز قبل هم تیم ما یک بازی داشت اما به دلیل اینکه آی‌تی‌سی من هنوز صادر نشده بود به همین دلیل نتوانستم در این بازی به میدان بروم. اما الان خوشبختانه مشکلم حل شده است و دیگر منعی برای بازی کردن ندارم.

زاهدی در پایان افزود: ما 2 بازی دیگر در جام حذفی بازی داریم و اگر این 2 بازی را ببریم و قهرمان جام حذفی شویم سال آینده در لیگ قهرمانان اروپا بازی می‌کنیم و این فوق‌العاده است.

انتهای پیام/ر

NULL
کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.