اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۱۱:۱۵ سه شنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۶
            میثاقیان: سیاه جامگان امسال برای بقا دست و پا نمی زند

میثاقیان: سیاه جامگان امسال برای بقا دست و پا نمی زند

سرمربی تیم فوتبال سیاه ‌جامگان گفت: با برنامه ریزی های انجام شده و برگزاری اردوهای مختلف شرایط مناسب برای این تیم فراهم شده لذا سیاه جامگان امسال برای بقا دست و پا نمی زند.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت ایرنا، اکبر میثاقیان روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تیم فوتبال سیاه جامگان اردوی مناسبی را در ترکیه پشت سر گذاشته و بازیکنان آن توانسته اند شرایط مناسب پیدا کنند.

وی با بیان اینکه بازیکنان تیم سیاه جامگان به شرایط ایده آل رسیده اند، اظهار کرد: با توجه به شرایط موجود و انگیزه بازیکنان، می توانیم نتیجه بهتر از سال های گذشته را کسب کنیم.
وی گفت: امسال برای برد در هر بازی به میدان می رویم و برای این موضوع از انگیزه خوبی برخوردار هستیم و سعی می کنیم سیاه جامگان بتواند جایگاه واقعی خود را پیدا کند.
میثاقیان به افزوده شدن یک مدافع کروات به تیم سیاه جامگان اشاره کرد و افزود: با آمدن این بازیکن لیست بزرگسالان تیم سیاه جامگان کامل می شود و چند بازیکن به جمع بازیکنان زیر 23 سال نیز اضافه خواهیم کرد.
وی با بیان اینکه درصد مناسبی از قرارداد بازیکنان پرداخت شده است، اظهار کرد: بخشی از مطالبات فصل قبل بازیکنان نیز واریز شده و امیدواریم در ادامه مسیر این تیم دچار مشکلات مالی نشود.
تیم فوتبال سیاه جامگان روز پنجشنبه پنجم مرداد ماه در نخستین هفته لیگ برتر فوتبال به مصاف تیم ذوب آهن اصفهان می رود. NULL

کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.