زمان انتشار: ۲۱:۴۲ چهار شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۶
جلسه هم‌اندیشی سرمربیان لیگ برتری برگزار شد

جلسه هم‌اندیشی سرمربیان لیگ برتری برگزار شد

جلسه هم‌اندیشی سازمان لیگ با حضور سرمربیان تیم‌های لیگ برتر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، جلسه هم‌اندیشی سازمان لیگ برای برگزاری لیگ هفدهم با حضور مربیان لیگ برتری امروز در آکادمی ملی فوتبال برگزار شد. در این جلسه مهدی تارتار، رضا مهاجری، مجید جلالی، فراز کمالوند و اکبر میثاقیان حضور داشتند ولی سایر مربیان به این جلسه نیامدند.

علیرضا اسدی و سعید فتاحی نیز از فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ در این جلسه حضور داشتند.

در ابتدای این جلسه آماری از لیگ شانزدهم مانند افزایش تعداد تماشاگران،‌ افزایش میانگین گل، کاهش کارت زردها، کاهش میانگین سنی تیم‌ها داده شد.

همچنین تقویم پیشنهادی لیگ هفدهم به مربیان ارائه شد و آن‌ها تا هفته آینده مهلت دارند درباره این برنامه نظر خود را بیان کنند. در این تقویم مسابقه سوپرلیگ بین نفت تهران و پرسپولیس روز ۲۳ تیرماه برگزار می‌شود و آغاز لیگ از ۳۰ تیر است. البته مربیان به آغاز زودهنگام لیگ برتر اعتراض داشتند و خواستار عقب افتادن این مسابقه‌ها شدند.

اردوی تیم ملی در تاریخ ۲۸ مرداد تا ۱۴ شهریور پیش‌بینی شده است و پایان فصل نقل و انتقالات ۱۵ شهریور پیشنهاد شده است.

پایان نیم فصل نخست لیگ هفدهم در تاریخ ۱۰ آذر پیش‌بینی شده و ۲۸ آذر تا ۱۶ دی شروع و پایان فصل نقل و انتقالات زمستانی است.

اردوهای تیم ملی نیز در تاریخ‌های ۳۰ بهمن تا ۶ اسفند، ۲۲ اسفند تا ۷ فروردین، ۲۷ فروردین تا ۳ اردیبهشت و اردوی نهایی تیم ملی نیز از ۱۷ اردیبهشت شروع خواهد شد. همچنین شروع جام حذفی از ۲ شهریور خواهد بود.
کلید واژه ها : نشست- لیگ برتری- هم اندیشی
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.