زمان انتشار: ۱۲:۲۳ یک شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶
منصوریان: بازی با العین را دوست دارم

منصوریان: بازی با العین را دوست دارم

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت:فردا یک بازی خیلی خوب از آن بازی‌هایی که من خیلی دوست دارم، داریم.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، علیرضا منصوریان در نشست خبری پیش از بازی با العین گفت:فردا یک بازی خیلی خوب از آن بازی‌هایی که من خیلی دوست دارم، داریم. من در دوران مربیگری‌ام از بازی‌های سنگین استقبال کردم. یک آزمون و خطای بسیار خوب داریم و از یک فیلتر خیلی خوب باید عبور کنیم.

وی افزود: فردا جوانان ما به یک امتحان بسیار خوبی رسیده‌اند و یک بار دیگر این پرچم را که امانت دست‌شان بوده ایستاده نگه دارند. ما فردا قطعا با خیلی از جمعیت حرف‌های زیادی برای گفتن خواهیم داشت. تیم العین را به طور کامل می‌شناسیم. خصوصیات اخلاقی سرمربی، اعضای کادر فنی و بازی‌های قبلی‌، مربی قبلی‌ و شیوه بازی‌شان، نقاط ضعف و نقاط قوت‌شان و نقاط آسیب در زمان حمله و نقاط آسیب‌شان را در زمان دفاع به خوبی بررسی کرده‌ایم. در مجموع 180 دقیقه از این تیم غرب آسیا را آنالیز کامل داریم. تک تک نفرات‌شان را برای تک تک بازیکنان‌مان آنالیز کامل کرده‌ایم.سعی‌مان بر این بوده که در فاصله بین آخرین بازی لیگ‌مان و این بازی به طور کامل تیم حریف را مثل یک سفره جلوی بازیکنان‌مان پهن کنیم تا آنها کاملا بدانند با چه حریفی باید مقابله کنند. ما 2 تا 90 دقیقه داریم که باید در این 2تا 90 دقیقه به هدف‌مان برسیم. هدف‌مان کلین‌شیت کردن است و اگر به یاری خدا به این مهم دست پیدا کنیم قطع به یقین با توجه به اینکه العین در بازی‌های گذشته‌اش به جز بازی با ذوب‌آهن در اصفهان هیچ بازی را نتوانسته کلین شیت کند قطعا می‌توانیم به این تیم آسیب کلی برسانیم.

وی تصریح کرد: در این دو 90 دقیقه و مخصوصا 90 دقیقه دوم باید دقت کافی را داشته باشیم و در کل آمادگی روحی و روانی و تاکتیکی برای این بازی داریم.

منصوریان ادامه داد: نگاه ما به بازی با العین دو مسابقه 90 دقیقه‌ای است. من به عبدالرحمان و هم تیمی‌هایش خوشامد می‌گویم نگاه ما بر روی سکوهاست. امیدوارم هواداران ما ورزشگاه آزادی را پر کنند. کمیته مشوقین ما برنامه خوبی برای مسابقه فردا گذاشته است. من برای حریف احترام قائلم. استادیوم آزادی گذرگاه سختی است و سرمربی العین فردا اولین حضورش را تجربه می‌کند. 

منصوریان در مورد محرومیت هواداران پرسپولیس در بازی با لخویا گفت: رنگ هوادار فرقی ندارد.  اینکه یک بازی تماشاگر ندارد خیلی سخت است. ما هفته‌های پیاپی می‌گوییم که لیزر نیاورید. مواد منفجره پرتاب نکنید اما یک لحظه هواداری احساساتی می‌شود و شاید در آن لحظه برایش لذت‌بخش باشد که چنین کاری می‌کند اما خیلی بد است تیم دوم پایتخت از هوادار محروم شده است و ممکن است به دلیل نداشتن تماشاگر سرنوشتش تغییر کند. ما هم در آسیا روی استندبای هستیم. از هواداران می‌خواهم لیزر و مواد منفجره پرتاب نکنند و اگر هواداری را دیدند چنین رفتاری کرد او را معرفی کنند و در صورت مقاومت او را در اختیار نیروهای انتظامی قرار بدهند. تلخ است ما به مرحله‌ای برسیم که ما از هوادار محروم شویم.

وی در مورد اینکه می‌خواهد فردا 2 گل به العین بزند تا پیروز شود، گفت: هدف ما این است که ما در دو بازی کلین شیت داشته باشیم ضمن اینکه خط آتش ما توانایی‌های زیادی دارد. این را در آسیا هم ثابت کردیم. نوع و تعداد گل‌ها مهم نیست. هدف ما صعود است و امیدوارم استقلال یک دی ماه رویایی را در پیش داشته باشد. 

سرمربی تیم فوتبال استقلال در مورد اینکه برای مهار عبدالرحمن و بازیکن برزیلی تیم راه‌آهن در مورد امید ابراهیمی چه برنامه‌ای دارد، گفت: شرایط سختی است. امید ابراهیمی فرمانده خط هافبک ماست.ضمن اینکه چون اعتقاد قلبی من این است که پرچم ایران بالاتر و ارجح از پرچم هر باشگاهی است نورافکن را به تیم ملی جوانان دادیم. ما در مسیری هستیم که بتوانیم از بازیکنان‌مان استفاده کنیم. لیگ را با 11 بازیکن ثابت شروع نکردیم تا با 14 بازیکن ادامه دهیم. ما 20 بازیکن را از ابتدای لیگ به مرور وارد ترکیب اصلی کردیم و آزمون و خطا انجام شده است. الحمدالله دغدغه‌ای برای بازیکنان نداریم. فرشید باقری کاملا آماده است. فرشید اسماعیلی هم در شرایط آرمانی است. بهنام برزای، حقدوست،‌ کریمی و خیلی از بازیکنان دیگر مشخص نیست که کدام فیکس می‌شوند. ما به دلیل فشردگی مسابقات این ایده را زنده کردیم و در 2-3 روز گذشته ثمره آن را در تمرینات دیدم. بازیکنانم بی‌رحم تمرین و بازی می‌کردند که من بازی را قطع کردم. پیغام خوبی از بازیکنانم دریافت کردم. آنها مثل قهرمانان بوکس بودند که برای جنگیدن روی رینگ می‌روند. کلیپی در تلگرام دیدم که مربوط به بازی با الاهلی می‌شد. نزدیک به 3 ساعت بارندگی بود و صد هزار هوادار آمده بودند. آن را به بازیکنانم نشان دادم و به آنها گفتم هوادار سرما خوردن،‌مریض شدن را به خود می‌قبولاند و به جان می‌خرد و از آنها خواستم جانانه بازی کنند. ما فردا منطقی و سخت‌کوش در میدان حاضر می‌شویم تا نتیجه خوبی بگیریم.

منصوریان در پایان تصریح کرد: در مجموع از شما و هواداران تشکر می‌کنم. اگر امروز من و رحمتی پیش روی شما نشسته‌ایم به خاطر حمایت‌هایی است که ابتدای فصل هواداران از ما انجام دادند. و اکنون به این نقطه رسیده‌ایم که حاصل دسترنج بازیکنان و صبر و حوصله هواداران است. امیدوارم فردا هم به ما این اعتماد هواداران به ما ادامه داشته باشد و سکوهای ورزشگاه پر شود. آنها یار دوازدهم ما هستند و ما مقابل حریفان در ورزشگاه آزادی 12 به 11 بازی می‌کنیم. یار دوازدهم خیلی مهم است. آنها باعث می‌شوند که بازیکنان ما بتوانند کار تاکتیکی‌شان را به خوبی اجرا کنند.
کلید واژه ها : منصوریان- بازی- العین
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.