زمان انتشار: ۱۲:۲۱ یک شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶
رحمتی: با تمام توان مقابل العین بازی می کنیم

رحمتی: با تمام توان مقابل العین بازی می کنیم

کاپیتان تیم فوتبال استقلال گفت: ما بازیکنان قول می‌دهیم مقابل العین از همه چیزمان بگذریم و با جان‌مان آن چیزی که لیاقت مردم است را به آنها هدیه دهیم.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران،  سیدمهدی رحمتی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل العین اظهار داشت:  من برای بار دوم است که در این مرحله از رقابت‌ها حاضر می‌شوم. مرتبه قبلی در مرحله گروهی با العین بازی کردیم که هم در بازی رفت و برگشت این تیم را شکست دادیم. العین تیم قدرتمندی دارد اما ما تیمی هستیم که یکدل هستیم و قبلا هم ثابت کرده‌ایم که کار‌های مهمی انجام می‌دهیم.

وی افزود: مهمترین نقش در این بازی را هواداران دارند که همیشه‌ در حساس‌ترین شرایط به ما کمک کردند و به تیم توانسته‌اند دلگرمی بدهند، انشاءالله هواداران فردا به ورزشگاه بیایند و ما بازیکنان قول می‌دهیم در این دو بازی از همه چیزمان بگذریم و با جان مان آن چیزی که لیاقت مردم است را به آنها هدیه دهیم و از این مرحله بگذریم و مانند چند سال گذشته به جمع 8 تیم و در نهایت 4 تیم برسیم. 

کاپیتان استقلال با اشاره به محرومیت پرسپولیس در لیگ قهرمانان از حضور تماشاگرانش تصریح کرد: هواداران ایرانی چه استقلال و پرسپولیس با پر کردن ورزشگاه خوف عجیبی برای حریف ایجاد می‌کنند و دیگر نیازی به لیزر و مواد محترقه نیست. از هواداران استقلال می‌خواهم که به ورزشگاه بیایند چرا که حضور آنها باعث دلگرمی است.  از تماشاگران خواهش می‌کنم که مواد محترقه و لیزر نیاورند تا از حضور آنها محروم نشویم. ما از آنها می‌خواهیم که حداقل بازیکنان را از داشتن خود محروم نکنند. 
کلید واژه ها : منصوریان- بازی- العین- رحمتی
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.