زمان انتشار: ۲۰:۱۳ چهار شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶
دایی:نفت تهران به دنبال قهرمانی است

دایی:نفت تهران به دنبال قهرمانی است

مربی تیم فوتبال نفت تهران گفت: میخواهیم گام آخر را محکم برداریم.

محمد دایی در نشست خبری پیش از بازی با تراکتور سازیگفت: یک فصل کامل ما مثل شما بازیکنان کار کردیم. تیم ما در 9-10 ماه گذشته مشکلات زیادی داشت. بازیکنان ما سختی زیاد کشیدند. با همه زحماتی که کشیدیم دوست داریم گام آخر را محکم برداریم و نتیجه زحمات‌مان را ببینیم.

دایی گفت: تمام زحمتی که در فصل جاری با موجود مشکلات فراوان کشیدیم دوست داریم گام آخر را محکم برداریم و نتیجه تلاشمان را ببینم. تیم ما لیاقت کسب قهرمانی را دارد. می‌توانستیم نتایج بهتری بگیریم. بازی بسیار حساسی داریم که آن مسابقه فرداست. بازیکنان مشکلات را فراموش کرده‌اند و می‌خواهند به خاطر خود و خانواده‌شان و زحمتی که کشیده‌اند فردا برای کسب قهرمانی به میدان بروند.

وی در مورد اینکه حواشی اخیر تراکتورسازی چقدر درعملکرد این تیم تاثیر دارد گفت: صد درصد این مسائل باعث می‌شود تا عملکرد تیم تحت تاثیر قرار بگیرد. اما اگر تراکتورسازی یکی دو هفته است که دعوا دارد ما نیم فصل کامل این مشکلات را داشتیم. تراکتورسازی با شرایطی که دارند از ما جلوتر هستند. اگر 20 تا 30 درصد مبلغ قراردادشان دعوا می‌کنند ما برای یک فصل بی‌پولی دعوا می‌کنیم. هم به تیم ما هم به تیم حریف لطمه می‌زند.

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران در مورد اینکه چرا علی دایی در نشست خبری حاضر نشد، گفت: ما هم دوست داشتیم مثل شما علی آقا خودش به نشست می‌آمد و به سؤالات شما پاسخ می‌داد اما به دلیل محرومیتی که پیش آمد و بعد از بازی با سپاهان محروم شد نتوانست به نشست خبری بیاید.

دایی در مورد مشکلات مالی تیمش خاطرنشان کرد: برای حل مشکلات مالی زمانی اتفاق جدیدی می‌افتد که شما بدانید با چه کسی طرف حساب هستید. شرایط ما در نفت به شکلی است که یک تعداد بازیکن و کادر فنی و پزشکی کنار هم هستیم و طرف مقابلی وجود ندارد که بدانیم با چه کسی صحبت کنیم. 

وی در رابطه با مصدومان و محرومان زیاد تیمش و اینکه چه جایگزینی برای آنها در نظر گرفته‌اند،‌گفت:‌ چند نفر از بازیکنان ما محروم و مصدوم هستند که این مسئله اثرگذار است ولی جایگزین‌های خوب و جوانی داریم که می‌توانیم آنها را استفاده کنیم و فردا یک بازی خوب را شاهد هستیم.

کلید واژه ها : دایی-نفت-فینال
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.