زمان انتشار: ۱۵:۲۳ شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
بهاروند:ورزشگاه خرمشهر آماده برگزاری فینال جام حذفی است‎

بهاروند:ورزشگاه خرمشهر آماده برگزاری فینال جام حذفی است‎

نایب رئیس فدراسیون فوتبال و رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران اعلام کرد:فینال جام حذفی فوتبال کشور ‏پنج شنبه هفته جاری در ورزشگاه خرمشهر برگزار می شود‎.

‎ 
به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، حیدر بهاروند اظهار داشت: ورزشگاه خرمشهر برای ‏برگزاری فینال جام حذفی بین تیم های نفت تهران و تراکتور سازی تبریز شرایط برگزاری را از هر لحاظ ‏دارد‎. 
این مقام مسئول تاکید کرد: انتخاب خرمشهر برای میزبانی فینال جام حذفی به منظور اشاعه فرهنگ دفاع ‏مقدس در کشور و قدردانی از فرماندهان، سرداران و رزمندگانی بود که در این شهر برای دفاع از نظام ‏جمهوری اسلامی ایران به شهادت رسیدند‎.  
بهاروند بیان کرد: با توجه به اهمیت موضوع به واحد مسابقات ماموریت دادم از چند ماه پیش با انجام بازدید ‏های دوره ای نواقص موجود را بر طرف کنند‎. 
نایب رئیس فدراسیون فوتبال گفت:سازمان لیگ فوتبال ایران همه ظرفیت خود را بکار خواهد بست تا این ‏بازی در بهترین شرایط برگزار شود‎ 
وی افزود: برای برگزاری مراسم اختتامیه نیز از سوی روابط عمومی و امور فرهنگی برنامه های ویژه ای تدارک ‏دیده شده است تا مراسم باشکوهی برگزار شود‎.  
بهاروند گفت: سکوی قهرمانی، جام ومدال تیم قهرمان نیز در مراحل پایانی آماده سازی هستند و به زودی به ‏خرمشهر ارسال می شوند‎.‎
 
کلید واژه ها : سازمان لیگ-حیدر بهاروند- فینال جام حذفی-ورزشگاه خرمشهر
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.