زمان انتشار: ۱۵:۰۱ سه شنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۶
تست دوپینگ در هفته های پایانی لیگ برتر و لیگ دسته اول

تست دوپینگ در هفته های پایانی لیگ برتر و لیگ دسته اول

افسران دوپینگ در هفته های پایانی رقابتهای لیگ برتر و دسته اول فوتبال حضور داشته و از بازیکنان تیم ها تست دوپینگ و سرم تراپی غیر طبیعی خواهند گرفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، با نزدیک شدن هفته های پایانی رقابتهای لیگ برتر و دسته اول فوتبال باشگاههای کشور، تیم پزشکی فدراسیون فوتبال، افسران کنترل دوپینگ خود را برای انجام تست دوپینگ و سرم تراپی غیر طبیعی از بازیکنان به رقابتها اعزام می کنند.
گفتنی است، به منظور صیانت و سلامت هفته های پایانی لیگ برتر و لیگ یک ، کارگروه ویژه ای تشکیل و مقرر شد از تمامی بازی های حساس  و در خلال برگزاری ، با استقرار افسران دوپینگ  ، از تیم ها تست دوپینگ خواهند گرفت و همچنین با نظارت کامل، رفتار بازیکنان و کادر فنی را در داخل و خارج زمین زیر نظر خواهد گرفت.
بر پایه این گزارش رفتارهای غیر فنی بازیکنان و سایر عوامل تیم آنالیز و بررسی خواهد شد.همچنین این کارگروه ویژه به عملکرد مقامات رسمی برگزار کننده مسابقات نیز توجه خاصی خواهد داشت.
لازم به ذکر است، این کارگروه ویژه متشکل از دبیر کل، ارکان قضایی، حراست ، سازمان لیگ ، کمیته داوران و کمیته پزشکی تشکیل  و از هفته 24 لیگ برتر و لیگ یک ، بازی  های حساس را با رویکرد نظارت دقیق رصد خواهند کرد.
کلید واژه ها : تست- دوپینگ- بازی
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.