زمان انتشار: ۱۱:۴۷ یک شنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۶
بازیکن الریان: به دنبال تاریخ سازی هستیم

بازیکن الریان: به دنبال تاریخ سازی هستیم

بازیکن الریان قطر گفت: تیمش فردا (دوشنبه) به دنبال تاریخ سازی در ورزشگاه آزادی و صعود به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا است.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، عبدالرحمان هزازی، بازیکن تیم فوتبال الریان قطر پیش از دیدار این تیم مقابل تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری حضور یافت و درباره این دیدار، اظهار کرد: ما برای پرسپولیس احترام خاصی قائل هستیم، اما الریان تیم قدرتمندی است و توانستیم در بازی رفت این تیم را شکست دهیم. سعی می‌کنیم برای بازی فردا تاریخ‌ساز شویم و برای نخستین بار به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا صعود کنیم.

او درباره تفاوت  تیم برانکو با تیم دو سال قبل سرمربی کروات سرخپوشان، تصریح کرد: من آن بازی را به خاطر می‌آورم. این پرسپولیس با پرسپولیس دو سال قبل متفاوت است. فکر می‌کنم آن تیم در رتبه هفتم یا هشتم جدول ایران بود. آنها اکنون تیم بهتری هستند و این بهتر بودن باعث افزایش اعتماد به نفس ما است، چون ما توانسته‌ایم مقابل چنین تیم قدرتمندی سه بر یک به پیروزی برسیم.

او درباره جو سنگین ورزشگاه آزادی در دیدارهای بین‌المللی تیم‌های ایرانی، اظهار کرد: مطمئنا ما برنامه‌های خاص خودمان را داریم و نقشه خود را برای کنترل کردن چنین جوی کشیده‌ایم. حمایت 70 – 80 هزار هوادار برای یک تیم نرمال است و پشتوانه‌ای برای میزبان خواهد بود، اما ما سعی می‌کنیم تمرکزمان بر روی کار خودمان معطوف کنیم.

بازیکن تیم فوتبال الریان قطر درباره رقابتش با بازیکنی از پرسپولیس در دیدار فردا، اظهار کرد: بازیکن شماره "10" پرسپولیس ، بازیکن خوبی است و من با او نبرد سختی خواهم داشت. درباره بازیکنان این تیم نظری نمی‌دهم، اما برای تیم آنها احترام قائل هستم.

هافبک تیم الریان در حالی از نبرد سخت با شماره "10" پرسپولیس صحبت کرده که فرشاد احمدزاده به دلیل مصدومیت نمی‌تواند پرسپولیس را در دیدار فردا شب همراه کند.
کلید واژه ها : الریان- قطر- پرسپولیس
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.