زمان انتشار: ۱۴:۲۱ جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۹۶
فریسات: حریف سرسختی برای استقلال هستیم

فریسات: حریف سرسختی برای استقلال هستیم

مربی فولاد خوزستان گفت: استقلال تیم بزرگی است و نتایج خوبی داشته اما مقابل ما کار راحتی ندارد.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، عزیز فریسات در نشست خبری قبل از دیدار با استقلال تهران حضور پیدا نکرد و عزیز فریسات دستیار وی پاسخگوی سوالات اصحاب رسانه شد و گفت: ابتدا از همکاری تیم، مدیریت و کادر فنی تیم سایپا به ویژه آقای فرکی که همکاری لازم را با ما داشتند و هر وقت به تهران آمدیم زمین تمرین دراختیارمان گذاشتند، تشکر می‌کنم.
وی درمورد بازی با استقلال اظهار کرد: استقلال تیم بزرگی است و در مسابقات اخیر نتایج قابل قبولی گرفته و ان‌شاالله فردا بازی خوبی شاهد باشیم.
مربی فولاد درباره غائبان تیمشان برابر استقلال گفت: تیم ما عبدالله کرمی، حمید بوحمدان، میثم دورقی، وحید طالبلو و مهرداد طهماسبی را در اختیار ندارد ولی نفرات خوبی داریم که در بازی‌های اخیر صاحب تجربه شده‌اند و نمایش خوبی داشتند. جوانانی داریم که با انگیزه هستند و امیدوار هستیم بازی تماشاگر پسندی برابر استقلال داشته باشیم.
فریسات درخصوص غیبت سعدادی در نشست خبری عنوان کرد: صدا و سیما برنامه‌ای داشت که به دلیل همزمانی با این کنفرانس به آنجا رفت.
وی با اشاره به تقابل بختیار رحمانی با استقلال ابراز کرد: هر فوتبالیست در هر باشگاهی که باشد سعی دارد به آن تیم خدمت کند. آمدن بختیار به تیم ما کمک کرده و امیدوار هستیم نمایش خوبی در بازی فردا داشته باشد.
مربی فولاد خوزستان درمورد اهمیت برد فردا برای استقلال گفت: استقلال تیم بزرگی است و بازیکنان جوان و باانگیزه‌ای را دراختیار دارد اما تیم فولاد هم حریف ساده‌ای برای استقلال نخواهد بود و امیدوار هستیم از این دیدار همه لذت ببرند.
فریسات پیرامون عملکرد فولاد در سال 95 عنوان کرد: باشگاه باید در این باره اظهار نظر کند ولی خود ما از نحوه کار رضایت داشتیم چون تغییر و تحول فولاد زیاد بوده است. تیم پارسال 95 درصد غیر بومی بود ولی الان 95 درصد بومی هستند که فکر می‌کنم 17 بازیکن ما محصول آکادمی هستند. فولاد نیاز به زمان دارد تا بتواند سر پای خود بایستد و فکر می‌کنم روندی که تیم و مدیریت دارد هر سال هفت، هشت بازیکن از آکادمی به تیم بزرگسالان اضافه شود و این مسئله در هر تیمی اتفاق نمی‌افتد.
وی ادامه داد: با اینکه نسبت به تمام تیم‌ها هزینه کمتری داشتیم و با حضور بازیکنان آکادمی قراردادها پایین‌تر بسته شده اما مشکل مالی در فولاد وجود ندارد.
کلید واژه ها : فریسات- بازی- استقلال
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.