اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۱۱:۵۰ چهار شنبه ۹ فروردین ۱۳۹۶
            مقدماتی جام جهانی 2018؛ شکست عجیب آرژانتین در «لاپاز»

مقدماتی جام جهانی 2018؛ شکست عجیب آرژانتین در «لاپاز»

تیم ملی فوتبال آرژانتین در دیدار خارج از خانه مقابل بولیوی که در«لاپاز» مرتفع ترین شهر جهان برگزار شد با حساب دو بر صفر شکست خورد تا کار سختی برای صعود به جام جهانی 2018 داشته باشد.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت ایرنا، بامداد (چهارشنبه) و در آغاز هفته چهاردهم از مرحله مقدماتی جام جهانی 2018 در منطقه آمریکای جنوبی تیم ملی بولیوی میزبان آرژانتین نایب قهرمان سال 2014 بود که این دیدار با برتری عجیب دو بر صفر بولیوی به پایان رسید.

«لیونل مسی» ستاره تیم ملی آرژانتین که به دلیل توهین به کمک داور برزیلی دیدار تیمش مقابل شیلی از سوی فیفا با چهار جلسه محرومیت مواجه شد در دیدار با بولیوی غایب بود.
در حالی که منابع خارجی از اعمال محرومیت مسی از دیدار بعدی آرژانتین خبر داده بودند، اما کاپیتان آلبی سلسته اجازه حضور در بازی مقابل بولیوی را پیدا نکرد تا تیمش با عملکردی بسیار ضعیف با شکست روبه رو شود.
«کارلوس آرسه» و «مارسلو مورنو» در این دیدار برای بولیوی گلزنی کردند تا این تیم که شانسی برای رسیدن به جام جهانی روسیه ندارد، 10 امتیازی شود.
آرژانتین نیز 22 امتیازی باقی ماند تا در چهار دیدار باقی مانده کار سختی برای صعود داشته باشد.
در منطقه آمریکای جنوبی 10 تیم به صورت رفت و برگشت به مصاف هم می روند که در پایان چهار تیم نخست به صورت مستقیم راهی جام جهانی می شوند و تیم پنجم باید در دیدار پلی آف به مصاف نماینده قاره اقیانوسیه که به احتمال فراوان نیوزلند خواهد بود، برود.

کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.