زمان انتشار: ۱۳:۴۷ پنج شنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶
جلالی: با آرامش به موفقیت می رسیم

جلالی: با آرامش به موفقیت می رسیم

سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت:فکر می کنم آرامش می تواند ما را به موفقیت برساند.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ،  مجید جلالی سرمربی پیکان در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر ماشین سازی تبریز گفت: در تمام این تعطیلات کار کردم و فکر کردیم که چطور می توانیم سال بهتری داشته باشیم و با انگیزه و اشتیاق بیشتری کار کنیم. تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم. این اشتیاق مدتی در تیم ما نبود ولی الان هست. ما کاملا به حریفمان علم داریم و در بازی های مشابه آزار دیده ایم. ایده های خوبی برای بازی با ماشین سازی داریم و امیدواریم که به موفقیت برسیم.


وی در پاسخ به سوالی درباره میزان رضایت از عملکرد تیمش در سال گذشته گفت: با توجه به شرایط و اینکه ما از لیگ یک آمده ایم، نتایجمان خوب بود. می توانستیم رتبه های بهتری بگیریم هرچند که نا امید نیستیم. ما به دنبال ثبات بودیم و از این جهت موفق بوده ایم.


سرمربی پیکان درباره احتمال ماندنش در این تیم، بیان کرد: این ها چیزهایی است که 50 درصدش من هستم و 50 درصدش باشگاه است. صحبت هایی داشته ایم و باشگاه از من خواسته زودتر برنامه ام را مکتوب کنم، هرچند که این صحبت ها غیر رسمی بوده است. 


او درباره پرداخت 80 درصد مطالبات تیمش گفت: قرارداد تیم ما به طور کلی متوسط است ولی این مهم است که باشگاه به تعهداتش عمل کند و فکر می کنم 80 درصد مطالبات بازیکنان پرداخت شده باشد.


جلالی درباره مصاف تیمش با ماشین سازی، عنوان کرد: ما در دور برگشت با وجود برتری در میدان مقابل تیم های قعرنشین، در نتیجه گیری بد بوده ایم و دلیلش عجول بودنمان است ولی فردا اینگونه نیستیم و فکر می کنم آرامش می تواند  ما را به موفقیت برساند.


وی درباره وضعیت آقاخان، بازیکن مصدوم تیمش، اظهار کرد: او مصدوم است و یکی دو هفته دیگر به جمع ما اضافه می شود.
کلید واژه ها : جلالی- پیکان- بازی
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.