زمان انتشار: جمعه ۴ فروردین ۱۳۹۶
تشکر رئیس فدراسیون فوتبال از ملی پوشان و جامعه فوتبال

تشکر رئیس فدراسیون فوتبال از ملی پوشان و جامعه فوتبال

رییس فدراسیون فوتبال از همکاری جامعه فوتبال،رسانه ها و آحاد مردم تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان لیگ فوتبال ایران،مهدی تاج پس از پیروزی تیم ملی ایران مقابل قطر،مطلبی منتشر کرد.

در این مطلب آمده است: پیروزی ارزشمند تیم ملی در بهار 96،پیام آور شادی در میان آحاد جامعه شد تا به امید پروردگار سال نکوی فوتبال ما از بهارش پیدا باشد. برخود وظیفه می دانم از تلاش مجدانه کادر فنی شایسته و بازیکنان متعصب تیم ملی در آوردگاهی که با بی مهری هایی به اعضای تیم ملی کشورمان و به ویژه سرمربی محترم از سوی میزبان همراه بود کمال سپاس را داشته باشم.

بی تردید در راه این موفقیت،نقش بی بدیل وزیر محترم ورزش و جوانان در یاری و همراهی،کلیه باشگاه ها،حمایت گران سنگ مردمی و راهنمایی اهالی رسانه نقش اساسی ایفا کرد. روشن است که تیم ملی برای تحقق آرزوی دومین صعود متوالی به جام جهانی،نیازمند تداوم حمایت هاست و امید آنکه چنین شب های درخشانی که ایران و ایرانی در سایه تعصب شیرمردانش افتخارآفرینی می کند تکرار شود. آنچه در آوردگاه دوحه رخ نمود،ثمره همین عشق و علاقه به ایران عزیزمان بود.آنجا که هواداران عزیز ایرانی به رغم قیمت بالای بلیط مسابقه برای حمایت از تیم کشورشان سنگ تمام گذاشتند. ایران سربلند،ایرانی سرفراز...ایران و ایرانی سربلند و سرفراز

کلید واژه ها : تاج- کی روش- تیم ملی
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.