زمان انتشار: ۱۳:۰۴ شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۵
پیام تبریک رئیس فدراسیون فوتبال به مناسبت قهرمانی فوتبال ساحلی در آسیا

پیام تبریک رئیس فدراسیون فوتبال به مناسبت قهرمانی فوتبال ساحلی در آسیا

رییس فدراسیون فوتبال در پیامی به جامعه فوتبال، فوتبال ساحلی، اعضای کادرفنی و بازیکنان تیم ملی فوتبال ساحلی تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران،  مهدی تاج ، رئیس فدراسیون در پیام خود به مناسبت افتخارآفرینی ساحلی بازان ایران در رقابتهای قهرمانی آسیا گفت:  تیم یک دل، منسجم و بزرگ فوتبال ساحلی ایران بار دیگر افتخاری برای مردم کشور آفرید و با نشان دادن اقتدار خود در آسیا، بار دیگر خود را به جمع بزرگان این رشته در جام جهانی رساند.
بدون شک تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان با پشت سر گذاشتن اردوهای فرسایشی و متوالی، با غیرت بازیکنان خود و هدایت صحیح کادر فنی توانست امروز با شایستگی هرچه بر بام آسیا قرار گرفت .
رئیس فدراسیون در ادامه بیان کرد: بازیکنان ارزنده این تیم شایستگی قهرمانی آسیا و حضور در جام جهانی را داشتند و اکنون که به این مهم دست یافتند، بدون شک می توانند با حضور پر قدرت در جام جهانی باهاما تمامی دست آوردهای خود در ادوار گذشته جام جهانی را ارتقا بخشند.
رئیس فدراسیون در پایان گفت: کسب این عنوان افتخارآمیز برای کشور عزیزمان را به جامعه فوتبال و فوتبال ساحلی به ویژه باشگاههای تلاشگر رشته فوتبال ساحلی که زحمات زیادی را برای پرورش بازیکنان در سراسر کشور بر عهده دارند و همچنین به همه پیشکسوتان این رشته تبریک و تهنیت می گویم.
 
کلید واژه ها : تاج- فوتبال- ساحلی- قهرمانی - اسیا
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.