زمان انتشار: ۱۴:۴۳ سه شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۵
فرکی: استقلال در نیم فصل دوم متحول شده است

فرکی: استقلال در نیم فصل دوم متحول شده است

سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: استقلال تیمی است که در نیم فصل متحول شده است.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران،  حسین فرکی در نشست خبری پیش از بازی با استقلال اظهار داشت: 22 اسفند روز شهدا را تبریک می‌گویم. بازی با استقلال در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود. استقلال تیمی است که در نیم‌فصل دوم متحول شده و شرایط بهتری نسبت به نیم فصل اول پیدا کرده است. ما هم می‌خواهیم عملکرد خوب و قابل قبولی داشته باشیم و 3 امتیاز را بگیریم.

فرکی در خصوص شرایط بازیکنانش تصریح کرد: ما 30 بازیکن داریم که از این 30 بازیکن 4 دروازه بان و 26 بازیکن و باید بگویم که خلعتبری و حامد لک فردا محروم هستند و با بضاعت خودمان و بازیکنانی که در اختیار داریم به زمین می‌رویم. ترابی 7 روزی است که تمرینات خود را شروع کرده البته قبل از آن هم زیر نظر کادر فنی تیم ملی و با نظارت ما تمرینات اختصاصی خود را دنبال می‌کرد و فکر می‌کنم فردا مشکلی برای وی وجود نخواهد داشت. این در صورتی است که ما در خصوص این بازیکن تصمیم‌گیری می‌کنیم و در خصوص دیگر بازیکنان نیز باید بگویم که هیچ مشکلی وجود ندارد و همه آماده بازی فردا هستند. 

وی در خصوص مشکلات به وجود آمده برای تیم استقلال و تاثیرات این مشکلات بر عملکرد این تیم خاطرنشان کرد: به هر حال ما تمرکزمان بر روی کار خودمان است و به عملکرد تیم‌های دیگر فکر نمی‌کنیم اما استقلال تیم بزرگی است و از طرفی هم ما هم نتوانسته‌ایم به خاطر شرایط جوی دیروز و امروز را خوب تمرین کنیم اما امیدواریم بتوانیم در بازی با استقلال پیروز شویم تا باخت دیدار رفت را جبران کنیم.

سرمربی تیم فوتبال سایپا در مورد اینکه چرا سایپا نتوانست در این فصل خوب نتیجه بگیرد، گفت: مدت‌ها به این مسئله اشاره کرده‌ام. سایپا در این فصل با توجه به شرایطی که از ابتدای فصل داشت به گونه‌ای بود که نتوانست در جمع‌آوری امتیاز موفق باشد و خود ما هم امتیازاتی که در نیم‌فصل اول گرفتیم راضی نیستیم. البته از نظر فنی شرایط‌مان قابل قبول بود. در نیم‌فصل دوم هم با جذب 5-6 بازیکن وضعیت بهتری پیدا کردیم و تیم‌مان رو به جلو حرکت کرد. با این حال در مجموع انتظارمان بیش از چیزی است که تا این لحظه جمع‌آوری کرده‌ایم. می‌حواهیم در بازی‌های بعدی امتیازات بیشتری بگیریم و رتبه تک رقمی در لیگ داشته باشیم.

فرکی در مورد اینکه تیم‌هایش مقابل تیم‌های بزرگ خوب نتیجه می‌گیرند، گفت: انگیزه بازیکنانی که در لیگ خارج از تیم‌های استقلال،‌پرسپولیس، تراکتورسازی و سپاهان بازی می‌کنند مقابل تیم‌های بزرگ بیشتر است و در چنین بازی‌هایی در فضای خاصی بازیکنان هستند و انگیزه بیشتری دارند. تیم ما هم جزو این دسته است. با نظرتان موافق هستم. ما مقابل پرسپولیس اگر چه یک بر صفر باختیم اما می‌توانستیم بازنده بازی نباشیم. در بازی با استقلال هم در حالی که می‌توانستیم برنده شویم روی اشتباهات خودمان گل خوردیم و باختیم. مقابل تراکتورسازی در داخل و خارج خانه خوب عمل کردیم و مقابل سپاهان هم همینطور. تیم ما همواره مقابل تیم‌هایی که مدعی و بزرگ و پرهوادار هستند بازی‌های خوبی ارائه می‌کند و امیدوارم فردا هم بازی قابل قبولی ارائه دهیم که تماشاگران حاضر در ورزشگاه و بینندگان تلویزیون از آن لذت ببرند و فوتبال رو به جلو و جذابی را ارائه کنیم تا تماشاگران از وقتی که برای فوتبال صرف می‌کنند نهایت لذت را ببرند.
کلید واژه ها : فرکی- نشست- خبری- استقلال
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.