زمان انتشار: ۱۸:۲۷ چهار شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵
شارژ ملی برای حمایت از فوتبال

شارژ ملی برای حمایت از فوتبال

رئیس فدراسیون فوتبال گفت:همواره تلاش بر این بوده که فدراسیون فوتبال ازنظر مالی خودکفا و مستقل باشد.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال، درباره برنامه‌های درآمدزایی فدراسیون فوتبال گفت: صرف‌نظر از حمایت‌های دولت و وزارت ورزش در پشتیبانی همیشگی از فوتبال؛ همواره تلاش بر این بوده که فدراسیون فوتبال ازنظر مالی خودکفا و مستقل باشد.
وی ادامه داد: در این ‌راستا علاوه بر استفاده از پتانسیل‌های بخش اسپانسرینگ، برنامه‌های گوناگونی توسط سازمان اقتصادی فدراسیون در دست بررسی و اجراست که می‌توان به طرح‌های مشارکتی و حمایتی در کنار سامانه 9090  اشاره داشت. از جمله با اجرای طرح شارژ ملی، فدراسیون فوتبال از سود حاصل از فروش شارژ تلفن همراه خود از طریق سامانه *720# منتفع خواهد شد. 
رئیس فدراسیون در پایان گفت: در این طرح کلیه هواداران تیم ملی می¬توانند با خرید شارژ تلفن همراه خود از سامانه *720# بدون اینکه هزینه اضافه¬ای پرداخت کنند. علاوه¬بر شرکت در قرعه¬کشی¬های جوایز متعدد باشگاه هوادران تیم¬های ملی، از تیم ملی فوتبال ایران حمایت مالی کنند. در واقع این طرح یک طرح حمایتی بدون صرف هزینه برای هواداران است و آنها به اندازه‌ای که پول پرداخت می‌کنند، شارژ دریافت خواهند کرد؛ اما سود حاصل از فروش این کارت‌شارژها توسط اپراتورها به تیم ملی فوتبال اختصاص داده می شود.
 
کلید واژه ها : بازی- شارژ- ملی
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.