اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۱۳:۳۰ پنج شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵
دله‌علی؛ این پسر بااستعداد انگلیسی‌ها

دله‌علی؛ این پسر بااستعداد انگلیسی‌ها

شب گذشته در دیداری حساس و زیبا، تاتنهام توانست نوار ۱۳ پیروزی متوالی چلسی را پاره کرده تا تمام رقیبان لیگ جزیره نفسی راحت شکند. آبی‌پوش‌ها اکنون با تیم دوم تنها ۵ امتیاز فاصله دارند.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت فارس، این فصل «دله علی» در انگلیس غوغا به پا کرده و نقل محافل فوتبالی این کشور شده است.

از «جیمی ردنپ»، ستاره سابق لیورپولی‌ها و کارشناس کنونی فوتبال گرفته که وی را بازیکنی باارزش برای تاتنهام دانست تا خود مائوریتسیو پوچتینو،کسی که بیشترین تاثیرگذاری را بر روی او دارد، همه از وی تمجید کردند. 

مربی آرژانتینی اظهار داشت: دله بهترین بازیکن آینده انگلیس و اروپا می‌شود. 

تیم‌های قدرتمند و ثروتمند اروپا نیز به شدت خواهان به خدمت گرفتن او هستند. یک ماه پیش پاری‌سن ژرمن برای جذب این ستاره 20 ساله اقدام کرد. اوایل هفته نیز رئال‌مادرید اعلام کرد که برای خرید او 50 میلیون پوند و ایسکو را کنار گذاشته است.


دیلی میل

همه این تعریف و تمجیدها را می‌توان در بازی شب گذشته دید. چلسی قدرتمند یا به قول پوچتینو آماده‌ترین تیم اروپا با درخشش او سرانجام زانو زد. 

2گل با ضربه سر که تمام مطبوعات انگلیس را تحت تاثیر خود قرار داد. 


تلگراف

دیلی تلگراف نوشت: دله؛ پسر هدزن! او نوار پیروزی‌ها چلسی را پاره کرد.

سان در تیتری بسیار زیبا از نام ورزشگاه سفیدپوشان(وایت هارت لین) استفاده کرد. این روزنامه نوشت: مقتول وایت هارت! که آهنگی شبیه اسم ورزشگاه دارد.


سان

مترو اظهار داشت: همه چیز تمام شد و از نرسیدن کونته به رکورد فوق‌العاده ونگر در سال 2002 سخن گفت. 


مترو

تایمز از شاهکار علی نوشت که چلسی را از قهرمانی دور کرد و  گاردین به ناپدید شدن رویای به تاریخ پیوستن آبی‌ها، اشاره کرد. دیلی میل نیز به تمجید از ضربه سر او پرداخت و نوشت: هدی در کلاس جهانی !


تایمز

همه مطبوعات سعی داشتند تا عمق کاری که «دله علی» را انجام داد را نشان دهند ولی باید گفت هر چه از عملکرد او مخصوصا در این جدال سخن بگوییم کم خواهد بود. تاتنهام در دربی لندن دست به کاری بزرگ زد که شاید در ادامه راه اثر آن مشخص شود. 

بدون تردید لیگ جزیره به بالاترین هیجان خود رسیده، این رقابت به اندازه اکنون مدعی نداشته و باید دید کدام یک از این 6 تیم جام زیبای انگلیس را بالای سر می‌برند.

انتهای پیام/س

NULL
کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.