زمان انتشار: ۱۷:۵۷ چهار شنبه ۳ آذر ۱۳۹۵
بهروان: تصمیمات سازمان لیگ محیرالعقول نیست

بهروان: تصمیمات سازمان لیگ محیرالعقول نیست

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ به اظهارات مدیرعامل باشگاه ذوب آهن اصفهان واکنش نشان داد.

غلامرضا بهروان در گفت و گو با سایت سازمان لیگ فوتبال ایران در مورد اینکه سعید آذری تصمیمات سازمان لیگ را در جام حذفی محیرالعقول خوانده بود گفت: در مورد میزبانی گسترش فولاد تبریز از ذوب آهن در جام حذفی که مورد اعتراض باشگاه ذوب آهن اصفهان بود ما نامه این باشگاه را به علی کاظمی دبیر کل محترم سازمان لیگ ارایه کردیم. ایشان هم دستور دادند که برای تصمیم‌گیری در مورد این مسابقه فقط کمیته مسابقات تصمیم‌گیرنده نباشد و کارگروه ویژه‌ای در این خصوص تشکیل شود. کارگروهی از افراد متخصص و اهل فن تشکیل شد که در آن افرادی چون مصطفی شهبازی و علیپور هم عضو بودند. 

وی ادامه داد: در آئین‌نامه مسابقات آمده است که اگر دو مسابقه یک تیم لغو شود این تیم در بازی سومش در جام حذفی میهمان خواهد بود اما بازی تیم گسترش فولاد مقابل شهرداری ماهشهر لغو نشد بلکه این بازی به دلیل استنکاف تیم شهرداری ماهشهر انجام نشد و همه منتظر حضور تیم در میدان بودند این مساله با انصراف یک تیم از مسابقات جام حذفی تفاوت دارد.

بهروان با اشاره به بخش دیگری از صحبت‌های مدیرعامل باشگاه ذوب آهن گفت: ایشان بخشش رحمتی هم در فینال جام حذفی فصل گذشته را هم به سازمان لیگ ربط داده‌اند در حالیکه بخشش این بازیکن هیچ ارتباطی به سازمان لیگ نداشته و کمیته انضباطی مسایل انضباطی بازیکنان را پیگیری می‌کند. دوستان وقتی عصبانی می‌شوند هر صحتبی را مطرح  نکنند و مسایل را پس از بررسی بیان کنند.

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ تصریح کرد: فصل گذشته هم قبل از برگزاری فینال جام حذفی باشگاه ذوب آهن از زمین و زمان ایراد گرفت و در نهایت قهرمان شد بهتر است که به دنبال مسایل حاشیه‌ای نباشیم و به متن فوتبال بپردازیم. سازمان لیگ حامی منافع فوتبال و همه باشگاه‌هاست و برای این سازمان همه باشگاه‌ها یکسان هستند. این مساله را بارها در عمل ثابت کرده‌ایم.
کلید واژه ها : بهروان- تیم- لیگ
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.