زمان انتشار: ۱۴:۵۷ چهار شنبه ۳ آذر ۱۳۹۵
جلالی: بازی با پرسپولیس فرصت خوبی برای تیم پیکان است

جلالی: بازی با پرسپولیس فرصت خوبی برای تیم پیکان است

سرمربی تیم پیکان گفت:دیدار با پرسپولیس فرصت خوبی برای شاگردان من است

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران،  مجید جلالی در نشست خبری پیش از بازی فردای تیمش مقابل پرسپولیس گفت: من نه تنها به بازی فردا بلکه به فرداهای بهتر در مورد تیمم امیدوار هستم از این جهت که شاگردانم با اشتیاق بسیار زیادی کارشان را انجام می‌دهند و این مسئله برای من امیدواری فراوانی را بوجود آورده است.

وی افزود: دیدار با پرسپولیس فرصت خوبی برای شاگردان من است تا خودشان را نشان دهند. ما برای این بازی بازیکن آسیب دیده نداریم. امیدوارم یک بازی خوبی مقابل پرسپولیس انجام دهیم.

سرمربی تیم پیکان گفت: فقط می‌توانم بگویم که می‌دانیم با چه تیمی بازی می‌کنیم. آنقدر به بازیکنان اطلاعات داده‌ایم که اصلا احتیاج نداریم فردا کنار زمین بایستم. بازیکنان ما قواعد چنین بازی را می‌دانند.

جلالی در خصوص روند رو به رشد تیم پیکان و اینکه می‌توانند این روند را ادامه بدهند، تصریح کرد: فردا تمام راه نیست و بخشی از راه است اما بخش مهمی. بازی فردا می‌تواند به تیم ما شخصیت و احترام بدهد و به همین دلایل بچه‌ها به اهمیت این دیدار واقفند و برای بازی فردا اشتیاق دارند و شما این اشتیاق را در زمین خواهید دید.

وی درباره وضعیت آرش برهانی و کنار گذاشتن او از لیست بازیکن پیکان گفت: موضوع آرش مصدومیت نیست، موضوع الان آمادگی است نه آمادگی جسمی. بیش از 95 درصد عدم آمادگی او روحی و روانی است. سال گذشته هم در تیمی که حضور داشتم او را می‌خواستم اما آرش گفت می‌خواهم یک سال دیگر در استقلال بازی و خداحافظی کنم. اول فصل نیز که با او برای تیم پیکان صحبت کردم به خودش گفتم که می‌توانی را استقلال را فراموش کنی و از فضای آن تیم خارج شوی؟ او به من گفت تلاشش را خواهد کرد. مشکل برهانی بدنی و مصدومیت نیست و فضای ذهنی او است. آنطور که در تمرین کار می‌کند من را متقاعد نمی‌کند که به او بازی دهم. می‌خواهم برهانی مثل یک جوان 18 ساله به آینده امیدوار باشد. شاید هم خواسته من از او زیاد است.

سرمربی پیکان در واکنش به این سوال که تیمش مقابل پرسپولیس به دفاع صددرصد روی خواهد آورد یا اینکه ترکیب تیمش را تهاجمی می‌چیند عنوان کرد: کاملاً از نوع بازی حریفمان واقف هستیم و می‌دانیم با چه تیمی بازی داریم. با خصوصیات پرسپولیس آشنایی کاملی پیدا کرده‌ایم و براساس ضعف وقوت آنها تیممان را ارنج کرده و تاکتیکمان را مشخص می‌کنیم. خیلی مهم است که بازیکنان ما در این بازی با تمرکز بالا بازی کنند.

جلالی درباره اینکه آیا از میزبانی این بازی بهره کافی را خواهد برد یا خیر، گفت: مسلماً با توجه به اینکه با حریف پرطرفداری بازی داریم، نمی‌توانیم امیدوار باشیم از میزبانی‌مان امتیازی داشته باشیم.

وی در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی براینکه چه تضمینی هست که پیکان به سرنوشت تیم پیشین او سایپا که در نیم فصل دوم با افت شدیدی مواجه شد روبه‌رو نشود، خاطرنشان کرد: ثبات چیزی نیست که من بخواهم آن را پیش بینی کنم تجربه سی و چند ساله‌ام می‌گوید که نباید در این زمینه پیش بینی کرد. در حال حاضر هماهنگی خیلی خوبی بین تیم و مدیریت باشگاه وجود دارد و همه چیز تنظیم شده است. دوطرف به یکدیگر احترام می‌گذارند و این هماهنگی کمک کرده تا تیم شرایط خوبی پیدا کند و من امیدوارم این روند تا پایان فصل ادامه داشته باشد.

سرمربی  پیکان در مورد عدم حضور بهادر عبدی در لیست 18 نفره مقابل پرسپولیس گفت: وضعیت عبدی مشابه برهانی است. همه ما می‌دانیم که عبدی مصیبت سنگینی را پشت سر گذاشت و شاید نیاز به زمان بیشتری داشته باشد که به شرایط عادی برگردد. اینکه عبدی را در لیست 18 نفره قرار نداده‌ایم تصمیمی بود که برای خودمان سخت است اما من در قبال شاگردان و تیمم مسئولیت دارم و فقط نمی‌توانم به عبدی و برهانی فکر کنم.

جلالی با اشاره به اینکه تیمش در آینده ملی پوش هم در اختیار خواهد داشت، اظهار داشت: ما در تیممان ارزشیابی عملکرد داریم و اغلب بازیکنان پیکان از ابتدای فصل تاکنون 90 درصد پیشرفت کرده‌اند. حتی برخی‌ها فراتر از آنچه من پیش بینی می‌کردم ظاهر شدند به این خاطر پیش بینی می‌کنم در آینده‌ای نزدیک پیکان هم در تیم ملی نماینده خواهد داشت.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار دیگری درباره تاکتیک احتمالی پیکان مقابل پرسپولیس تصریح کرد: در فوتبال اتفاقاتی رخ می‌دهد که شاید مربی با 50 سال تجربه هم نتواند آن را پیش بینی کند. ما در شرایط خیلی خوبی به مصاف پرسپولیس می‌رویم اما اینکه در زمین چه اتفاقی رخ خواهد داد را نمی‌توان پیش بینی کرد.
کلید واژه ها : جلالی- تیم=- بازی
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.