زمان انتشار: ۱۳:۳۱ چهار شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۵
پیام تقدیر و تشکر از هواداران تیم ملی

پیام تقدیر و تشکر از هواداران تیم ملی

فدراسیون فوتبال با ارسال پیامی از همراهی همیشگی هواداران فوتبال ایران در مالزی تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران،  متن پيام به اين شرح است:
تيم ملی فوتبال کشورمان شب گذشته و در ديداری حساس به مصاف تيم ملی سوريه رفت. اين ديدار به دليل شرایط ويژه کشور سوريه در زمين بیطرف و در کشور مالزی برگزار شد؛ اما دوری راه و فاصله ورزشگاه محل برگزاری اين دیدار از کوالالامپور و در ورزشگاهی که به هيچ عنوان شرایط مناسبی برای حفظ شان و جايگاه هواداران ايرانی مقيم اين کشور را نداشت، مانع از حضور علاقه مندان به فوتبال ملی، در اين ورزشگاه نشد.
از سوی ديگر وضعيت جوی پیش از برگزاری مسابقه نيز مزيد بر علت شده بود و باز هم شرایط را برای هواداران تیم ملی سخت تر کرد و علیرغم همه اين مشکلات بسیاری از دوستداران اين تيم با خانواده های خود به استاديوم محل برگزاری اين مسابقه که فاقد تمامی شرایط حرفه ای و حتی کمترين امکانات مانند صندلی بود آمده و تيم ملی ايران را تشويق کردند.
فدراسیون فوتبال ج.ا.ا مراتب تقدير و تشکر خود را از همه هواداران هميشگی فوتبال کشورمان که با وجود بسیاری از مشکلات و سختی ها هيچگاه تيم ملی را تنها نمی گذارند اعلام داشته و اميدوار است تا با تداوم اين حمايتها شاهد رشد و توسعه بیش از پيش فوتبال کشور و بويژه موفقيت تيم ملی در مسیر راه يابی به جام جهانی 2018 روسیه باشيم.
کلید واژه ها : بازی- هوادار- تیم ملی-تشکر
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.