زمان انتشار: ۱۳:۲۹ چهار شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۵
بهروان:  آلودگی  هوا روبه کاهش است، دیدارهای جام حذفی برگزار می شود

بهروان: آلودگی هوا روبه کاهش است، دیدارهای جام حذفی برگزار می شود

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: آلودگی هوا روبه کاهش است و بازی های جام حذفی برگزار می شود.


غلامرضا بهروان درگفت وگو با سایت سازمان لیگ در مورد آلودگی هوا و برگزاری مسابقات در مرحله یک هشتم جام حذفی گفت: در مورد آلودگی هوا تابع قانون هستیم و هرچه متخصصان بگویند اجرا می کنیم. البته دکتر هراتیان اعلام کرده میزان شاخص آلودگی هوا در صورتیکه بیش از 200 باشد مسابقات لغو می شود که امروز میزان شاخص آلودگی هوا 146 بود و از ظهر امروز هم طبق پیش بینی ها میزان آلودگی کاهش پیدا می کند و به این ترتیب بازی های جام حذفی برگزار می شود. در شهرستان های دیگر به جز تهران نیز طبق همین روال عمل می کنیم. حفظ سلامتی بازیکنان و مربیان و تماشاگران برای ما اولویت است.
بهروان در مورد برگزاری بازی ایران و سوریه در شرایط نامناسب از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا گفت:  ابتدا باید از انتخاب داور انتقاد کنم. در مسابقه ای که با یک تیم عربی بازی داریم نباید داور عراقی انتخاب می شد زیرا این مساله یک مزیت برای تیم حریف محسوب می شود. زبان رسمی در فوتبال انگلیسی است و در ابتدای مسابقه دیدید که اشکان دژاگه با انگلیسی با داور صحبت کرد اما داور به خوبی مکالمات بازیکنان سوریه ای را متوجه می شد و حتی می توانست با عربی با آنها صحبت کند. 
رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ تصریح کرد: کنفدراسیون فوتبال آسیا و سوریه حتی طبق قوانین یک ساعت زمین اصلی بازی را در اختیار تیم ما برای تمرین قرار ندادند و این تخلف بزرگی بود. کی روش هم حق داشت که اعتراض کند.
بهروان در مورد اینکه ظاهرا کنفدراسیون فوتبال آسیا با ایران لجبازی می کند گفت: نباید از این واژه ها استفاده کرد به هر حال تخلفاتی صورت گرفت. سوریه می توانست بازی با ایران را در ورزشگاه شاه علم مالزی برگزار کند اما تیم ملی ایران را به منطقه ای دیگر برد. به هر حال تیم ملی ایران همه جوره تحت فشار قرار گرفته است. بازیکنان و باشگاه های ما هم تحت فشار قرار گرفته اند و آن موقع بازی تیم ملی ایران باسوریه هم اینگونه برگزار می شود.
 
کلید واژه ها : بهروان- بازی- لیگ
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.