زمان انتشار: ۱۲:۱۸ دو شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۵
دکتر هراتیان: در صورتیکه شاخص آلودگی هوا 200 باشد مسابقات لغو می شود

دکتر هراتیان: در صورتیکه شاخص آلودگی هوا 200 باشد مسابقات لغو می شود

رئیس مرکز پزشکی سازمان لیگ اعلام کرد: در صورتیکه شاخص آلودگی هوا در ورزشگاه برگزاری مسابقه بیش از 200 باشد آن بازی لغو می شود.


دکتر زهره هراتیان در گفت و گو با سایت سازمان لیگ در مورد وضعیت آلودگی هوا گفت: 24 ساعت قبل از آغاز مسابقه شاخص آلودگی هوا را در ورزشگاه های محل برگزاری مسابقه کنترل می کنیم و اگر شاخص آلودگی بیش از 200 باشد آن مسابقه لغو می شود. بنابراین اگر شاخص آلودگی هوا در ورزشگاه های تختی و آزادی تهران بیش از 200 باشد بازی ها لغو می شود و در سایر مسابقات در شهرستان ها نیز بر همین اساس اقدام می شود.
وی افزود:در صورتیکه میزان شاخص آلودگی هوا کمتر از 200 باشد فقط به هوادارانی که مشکل قلبی یا بیماری آسم دارند، همچنین کودکان و سالمندان توصیه می کنیم که به ورزشگاه نیایند و سایر تماشاگران و حتی بازیکنان و مربیان دو تیم نیز به اندازه کافی مایعات بنوشند. تماشاگران مایعات هم به همراه داشته باشند. 
رئیس مرکز پزشکی سازمان لیگ( ایفمارک) تصریح کرد: ما با یک بیمارستان هم در تهران هماهنگ می کنیم تا اگر تماشاگران مشکل تنفسی پیدا کردند به آن بیمارستان مراجعه کنند. در ضمن به تمامی بازیکنان فوتبال هم توصیه می کنیم که واکسن آنفولانزا هم بزنند.
کلید واژه ها : هراتیان- بازی- لغو
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.