زمان انتشار: ۱۸:۳۱ دو شنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۵
نشست تاج با جمعیت حامیان هوادار فوتبال و تیم های ملی

نشست تاج با جمعیت حامیان هوادار فوتبال و تیم های ملی

رئیس فدراسیون فوتبال، با جمعیت حامیان هوادار فوتبال و تیم های ملی دیدار داشت.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ، این جلسه یا حضور مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال، حجت اله بهمنی مدیر روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان لیگ، محمدرضا تهرانی رئیس هیأت مدیره کانون جمعیت حامیان هواداران فوتبال، امیرحسین حسینی مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال و دیگر اعضای هیأت مدیره جمعیت حامیان هوادارفوتبال برگزار شد.  
در این جلسه مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال اظهار داشت: جامعه هواداران فوتبال کشور بلوغ و رشد خود را باتمام قدرت و توانایی در مسابقه ایران و کره جنوبی به نمایش گذاشتند و بهتر از هر کسی ماموریت خود را به درستی انجام دادند. آنها با پوشیدن پیراهن های سیاه عزاداری آقا ابا عبدالله الحسین(ع) و با عزداری خود در این روز بزگ کمال فهم و درک خود را به نمایش گذاشته و به واقع باید گفت سرمایه فوتبال ایران هوادارانی هستند که برنره واقعی این مسابقه بوده اند.
وی گفت: اعتقاد ما این است باید بهترین شرایط برای این هواداران فهیم در استادیوم ها مهیا کنیم تا همه این عزیزان در بالاترین شرایط حضور، به استادیوم ها بیایند و تیم های محبوب خود و به ویژه تیم ملی را تشویق کنند.
تاج در پایان افزود: من از جانب فدراسیون فوتبال از جمعیت حامیان هوادار فوتبال و تیم های ملی که بدون هیچ چشم داشتی و به ویژه در بازیهای ملی همراه ما و همه هواداران واقعی تیم ملی به تشویق این تیم می پردازند، تشکر و قدردادنی می کنیم.برنده اصلی آن روز هواداران بودند که این امر نشان از آگاهی آنها نسبت به تمامی شرایط است.
 
کلید واژه ها : سازمان لیگ - جمعیت حامیان هوادار- مهدی تاج
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.