زمان انتشار: ۱۵:۰۴ شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۵
دیدار مدیران جمعیت حامیان هوادار با سرپرست سازمان لیگ فوتبال ایران

دیدار مدیران جمعیت حامیان هوادار با سرپرست سازمان لیگ فوتبال ایران

رئیس و اعضای هیات مدیره جمعیت حامیان هوادار با حیدر بهاروند سرپرست سازمان لیگ فوتبال ایران دیدار و گفت و گو کردند.

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان لیگ ، امروز محمدرضا تهرانی رئیس هیات مدیره جمعیت حامیان هوادار،امین جواهری مدیرعامل این جمعیت و ملازینل و هاشم قاسمی از اعضای هیات مدیره این جمعیت به همراه حجت الله بهمنی مدیر روابط عمومی و امور فرهنگی  به دیدار حیدر بهاروند سرپرست سازمان لیگ فوتبال ایران رفتند.
در این نشست محمدرضا تهرانی ضمن بیان تاریخچه جمعیت حامیان هوادار اعلام کرد: این جمعیت مورد تایید وزارت کشور، وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال است. وظیفه اصلی این جمعیت کمک به بهینه سازی فرهنگ هواداری در فوتبال است و در کنار آن نیز جلسات هیات های مذهبی هم برپا می کنیم. 
وی افزود: هیچ تماشاگری به قصد آشوب، جنجال و فحاشی به ورزشگاه نمی آید اما بروز برخی اتفاقات باعث می شود که شاهد معدود اتفاقات ناخوشایند  در برخی ورزشگاه ها باشیم. جمعیت حامیان هوادار نیز وظیفه خود می داند که به فرهنگ هواداری کمک کند.
حیدر بهاروند سرپرست سازمان لیگ نیز در این جلسه اظهار داشت: فعالیت این جمعیت فی سبیل الله است و حرکت خوبی انجام  می دهد اما این حرکت خوب باید در سراسر کشور بسط و گسترش پیدا کند و لیدرها و هواداران باشگاه های کشورضمن آموزش، شرح وظایف دقیق خود را هم بدانند.
سرپرست سازمان لیگ تصریح کرد: مشوقین باید تیم محبوب شان را تشویق و حمایت کنند و با همکاری باشگاه ها و هیات های فوتبال آموزش داده و ساماندهی شوند. با ساماندهی مشوقین می توان وضعیت فرهنگی ورزشگاه ها را بهبود بخشید. حجت الله بهمنی مدیر روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان لیگ در این خصوص از سوی من اختیار تام دارد.
حجت الله بهمنی مدیر روابط عمومی و امورفرهنگی سازمان لیگ نیز با بیان برخی از خدمات روابط عمومی و امورفرهنگی سازمان لیگ با همکاری کانون هواداران باشگاه ها اظهار داشت: جمعیت حامیان هواداران فوتبال همواره در کنار ما بوده اند و اگر آنها را ایثارگران حوزه فوتبال بنامیم بیراه نگفته ایم. در فصول گذشته یکی از اقدام های مهمی که انجام دادیم ودر ورزشگاه آزادی مورد توجه تماشاگران هم قرار گرفت راه اندازی رادیو ورزشگاه بود که توانست پیام های فرهنگی و مذهبی را به خوبی به نسل جوان و تماشاگران منتقل کند و امیدواریم که با همکاری باشگاه های پرطرفدار بتوانیم این کار را در سایر ورزشگاه ها انجام دهیم.