زمان انتشار: ۲۳:۲۳ دو شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۵
استقلال با شکست مس به یک‌هشتم رسید؛ رستگاری در وقت‌های اضافه

استقلال با شکست مس به یک‌هشتم رسید؛ رستگاری در وقت‌های اضافه

تیم استقلال با برتری در وقت اضافه برابر مس کرمان به مرحله یک‌هشتم نهایی جام حذفی راه یافت.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ، دو تیم استقلال و مس کرمان در ادامه مسابقات مرحله یک‌شانزدهم نهایی جام حذفی از ساعت 16:35 امروز (دوشنبه) در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که تلاش این دو تیم در پایان وقت‌های قانونی با تساوی بدون گل خاتمه یافت. در وقت‌های اضافه این دیدار و در دقیقه 113 محسن کریمی توانست برای استقلال گلزنی کند تا این دیدار با نتیجه یک بر صفر به‌سود آبی‌پوشان به پایان برسد.

 

استقلالی‌ها در مرحله قبلی جام حذفی موفق شدند با حساب 2 بر صفر از سد ملوان‌نوین بندرانزلی عبور کنند و مس کرمان نیز پس از انصراف خیبر خرم‌آباد به این مرحله رسید.

 

ترکیب استقلال: سیدمهدی رحمتی، لئوناردو پادوانی، رابسون جان‌واریو، یعقوب کریمی، هرایر مگویان، فرشید باقری (بهنام برزای ــ 92)، مجتبی حق‌دوست (فرشید اسماعیلی ــ 50)، جابر انصاری، بختیار رحمانی (علی قربانی ــ 52)، محسن کریمی و کاوه رضایی.

ترکیب مس کرمان: رضا حیدری، بهنام دادا‌ش‌وند، محمدرضا زینال‌خیری، مجید ایوبی، احمدرضا زنده‌روح، محسن دلیر (مهدی دغاغله ــ 46 مهدی تیکدری ــ 72)، فرزاد حسین‌خانی، میلاد پورصف‌شکن، علیرضا قاسمی(سجاد اژدر ــ 89)، وحید اسماعیل‌بیگی و علیرضا ابراهیمی.

 

نیمه اول
دقیقه 6:
ضربه محکم مجتبی حق‌دوست با فاصله اندک از بالای دروازه مس به بیرون رفت.

دقیقه 15: ارسال یعقوب کریمی به کاوه رضایی رسید اما رضایی فرصت خوبی نداشت و با اینکه زاویه مقابلش بسته شده بود، توپ خود را به پای دروازه‌بان مس کوبید.

دقیقه 23: پاس اوریب علیرضا قاسمی پشت مدافعان استقلال به علیرضا ابراهیمی رسید که ضربه محکم این بازیکن به تیر عمودی دروازه برخورد کرد و به خارج رفت.

دقیقه 27: علیرضا قاسمی از پشت محوطه جریمه اقدام به شوتزنی کرد که رحمتی با دو واکنش، توپ را به‌صورت درازکش، مهار کرد.

 

نیمه دوم
دقیقه 51:
محسن کریمی از پشت محوطه جریمه به‌سمت دروازه مس کرمان شلیک کرد که این توپ توسط رضا حیدری مهار شد.

دقیقه 61: ضربه کاوه رضایی از داخل محوطه شش‌قدم توسط رضا حیدری دفع شد. در این صحنه، برخوردی میان دروازه‌بان مس و مهاجم استقلال رقم خورد.

دقیقه 67: ارسال زیبای یعقوب کریمی به داخل محوطه جریمه با ضربه سر کاوه رضایی همراه شد، اما توپ با فاصله‌ای اندک از دروازه به اوت رفت.

دقیقه 76: شوت احمدرضا زنده‌روح از بالای دروازه استقلال به اوت رفت.

دقیقه 84: مهدی تیکدری با ورود به محوطه جریمه استقلال و حرکت در عرض، شوتی را به‌سمت دروازه مهدی رحمتی شلیک کرد که این توپ راهی اوت شد.

دقیقه 3+90: ضربه ایستگاهی آخرین شانس استقلال برای گلزنی بود که توپ روی دروازه ارسال شد و کاوه رضایی نتوانست از توپ استفاده کند.

وقت‌های اضافه
دقیقه 92:
توپی که پشت محوطه جریمه مس به فرشید باقری رسیده بود، با شوت سر ضرب این بازیکن همراه شد که این توپ به اوت رفت.

دقیقه 113: با فرار محسن کریمی پشت مدافعان مس و پاسی که برای او ارسال شد، موقعیت خوبی برای گلزنی استقلالی‌ها ایجاد کرد که کریمی توانست در موقعیت تک به تک توپ را تبدیل به گل کند.

داور این دیدار محمدرضا فغانی بود که به مجید ایوبی، محمدرضا زینال، فرزاد حسین‌خانی و وحید اسماعیل‌بیگی از مس کرمان و یعقوب کریمی و فرشید اسماعیلی از استقلال کارت زرد نشان داد.

استقلال در مرحله یک‌هشتم نهایی باید به مصاف برنده دیدار تیم‌های صبای قم ــ شهدای گروس بیجار برود.

کلید واژه ها : مرحله یک شانزدهم - جام حذفی - سایپا - بادران
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.