زمان انتشار: ۱۴:۱۳ دو شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۵
بهاروند: سازمان لیگ با تیم ملی همکاری می کند

بهاروند: سازمان لیگ با تیم ملی همکاری می کند

سرپرست جدید سازمان لیگ فوتبال ایران گفت:زحمات فوتبال ایران بر دوش باشگاه ها و هیات های فوتبال است و همه ما هم در خدمت تیم ملی هستیم.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران،  حیدر بهاروند در مراسم معارفه خود اظهار داشت: آقای علی کاظمی استاد من است و من خودم را شاگرد ایشان می دانم. همه بخش های فوتبال را تجربه کرده ام. بازیکن بوده ام، تیمداری کرده ام و مدیرباشگاه و رئیس هیات فوتبال و عضو هیأت رئیسه فدراسیون بوده ام و اکنون هم در سازمان لیگ خدمتگزار فوتبال هستم. من از خانواده فوتبالم. ضمن اینکه باید بگویم نعمت امنیت را باید قدر بدانیم. آرامش و امنیت کشور ما مرهون شهدا دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم است. اکنون در این آرامش مسابقات فوتبال به بهترین شکل برگزار می شود.

وی ادامه داد: برگزاری مسابقات فوتبال با سایر رشته های ورزشی متفاوت است و مخاطبان زیادی دارد و برای برگزاری مسابقه فوتبال افراد زیادی تلاش می کنند. زحمات فوتبال ایران بر دوش باشگاه ها و هیات های فوتبال است و همه ما هم در خدمت تیم ملی هستیم. سازمان لیگ همچون گذشته در خدمت تیم ملی خواهد بود و امیدوارم تیم ملی بازهم به جام جهانی  صعود کند. آقایان تاج و کفاشیان زحمات زیادی کشیده اند. تلاش می کنم در سازمان لیگ ضمن حفظ دستاوردهای گذشته این سازمان همچنان پیشرو باشد و بتواند اقدام های مثبت و موثری برای فوتبال باشگاهی انجام بدهد.
کلید واژه ها : تیم ملی- بازی- بهاروند
نظرات بینندگان
شهرام صدرا ۲۱:۴۹ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۰
ارسال نظر
comment آقای بهاروند از مردان کار بلد فوتبال ایرانه .برای ایشان آرزوی موفقیت میکنم
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.