زمان انتشار: ۱۴:۰۳ دو شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۵
تاج: بهاروند را با مشورت با کفاشیان و اعضای هیات رئیسه انتخاب کردم

تاج: بهاروند را با مشورت با کفاشیان و اعضای هیات رئیسه انتخاب کردم

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: بهاروند را با مشورت کفاشیان و اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال انتخاب کردم.


به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، مهدی تاج در مراسم معارفه حیدر بهاروند سرپرست جدید سازمان لیگ اظهار داشت: دوره بسیار خوبی را در سازمان لیگ را در کنار هیات رئیسه محترم و علی کفاشیان گذراندم. 4 سال پیش که از سوی کفاشیان به عنوان رئیس سازمان لیگ انتخاب شدم  تلاش کردیم اقدام های موثر و سازنده ای در فوتبال باشگاهی انجام بدهیم. امروز شاهد جوانگرایی در لیگ برتر، افزایش میانگین دوندگی بازیکنان به میزان حدود 10 کیلومتر، میانگین گلزنی در لیگ برتر به حدود 8/2 است. لیگ دسته اول دیگر دو گروهی نیست و در یک گروه 18 تیمی برگزار می شود. لیگ برتر هم با 16 تیم بسیار پویا و جذاب برگزار می شود.البته سازمان لیگ بخصوص کمیته مسابقات در این مدت تلاش های زیادی در برگزاری منظم مسابقات داشتند.
وی ادامه داد: بعد از رفتنم به فدراسیون فوتبال مسئولیت سازمان لیگ با علی کاظمی بود. مردی پخته، فهیم و توانمند که توانست با درایت خوب سازمان لیگ را اداره کند. به هر حال برای سرپرستی سازمان لیگ  شرایط قانونی خاصی هست. اکنون حیدر بهاروند را به عنوان سرپرست انتخاب کرده ایم و او را برای گرفتن رای اعتماد به مجمع عمومی فدراسیون فوتبال معرفی خواهیم کرد. ایشان را 20 سال است که می شناسم. ایشان آرامش دارند و فوتبال را باید با آرامش مدیریت کرد. ذات فوتبال برد و باخت و شتاب دارد و باید با آرامش آن را مدیریت کرد. من بهاروند را با مشورت با کفاشیان و سایر اعضای هیات رئیسه برای سازمان لیگ انتخاب کردم.
رئیس فدراسیون فوتبال تصریح کرد: من و کفاشیان سازمان لیگ را به خوبی می شناسیم. سازمان لیگ بهترین پرسنل را دارد و حجم کاری در سازمان لیگ بسیار زیاد است. در سازمان لیگ سکون و سکوت جایز نیست. من زمانی که در سازمان لیگ بودم هفته ای یک مصاحبه انجام می دادم اما اکنون در فدراسیون فوتبال ماهی یکبار مصاحبه می کنم آن هم به مناسبت هایی مثل بدرقه تیم های ملی است. در سازمان لیگ باید پاسخگو بود. برای بهاروند آرزوی توفیق دارم. از استاد علی کاظمی هم خیلی چیزها یاد گرفته ام. ایشان از اساتید برجسته فوتبال ایران است.
تاج با اشاره به مدیران گذشته سازمان لیگ گفت: باید از اعضای هیات رئیسه و روسای سابق سازمان لیگ از گذشته تا امروز تشکر کنم از دهکردی، حسن پور، حاج جعفری، بهروان، عزیز محمدی، ملاحی، ابرقویی نژاد، جعفری هم کمال تشکر را دارم و امیدوارم عکس بهاروند به عنوان رئیس سازمان لیگ تا مدت ها ثابت بماند.
 
کلید واژه ها : معارفه- تاج،- هیات رئیسه- فوتبال
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.