زمان انتشار: ۱۴:۲۵ یک شنبه ۹ آبان ۱۳۹۵
فرکی: از بادران شناخت کافی دارم

فرکی: از بادران شناخت کافی دارم

سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت:جام حذفی جذابیت و شرایط خاص خودش را دارد.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، حسین فرکی در نشست خبری پیش از بازی با بادران تهران در جام حذفی گفت: روز مربی را به تمام مربیان تبریک می‌گویم و همچنین مربیانی که برای من زحمت کشیدند تبریک و تشکر عرض می‌کنم. به پورحیدری تبریک می‌گویم که یکی از مربیان خوب کشورمان است و برایش آرزوی سلامتی می‌کنم. بازی اول ما در حذفی با تیم دوم بادران بود و فردا با تیم اول بادران بازی داریم. این تیم را خیلی خوب می‌شناسم. میثاقیان سرمربی این تیم است که سالها با او رفیق هستم.

وی افزود: کادر فنی بادران را می‌شناسم و اکبر میثاقیان از دوستان خوب من است، امیدوارم رقابت سالمی را فردا در کنار رفاقت مشاهده کنیم و درنهایت ما به عنوان برنده از میدان خارج شویم. جام حذفی جذابیت و شرایط خاص خودش را دارد. در صورت قبول شکست، شانسی برای شما باقی نمی‌ماند. شما در لیگ فرصت جبران دارید، ولی این شرایط در جام حذفی مهیا نیست. امیدوارم قبل از رفتن به هفته یازدهم لیگ برتر، در جام حذفی به موفقیت برسید. هدفگذاری ما کسب سهمیه است و امیدوارم بتوانیم به این هدف برسیم. 

وی در مورد اینکه سهمیه آسیایی را می‌خواهید در لیگ برتر بگیرد یا جام حذفی گفت: ما فقط به دنبال کسب سهمیه هستیم، از هر مسیری که فراهم شد می‌خواهیم به آسیا برسیم، چه جام حذفی چه لیگ برتر. طبیعی است که باید منطقی فکر کنیم. ما در لیگ هم برای کسب سهمیه تلاش می‌کنیم اما در لیگ شرایط دشوارتر و سخت‌تر است. مطمئناً کسب سهمیه در لیگ دشوارتر است و جام حذفی راه ساده‌تری خواهد بود. البته در جام حذفی استرس بیشتری نسبت به لیگ وجود دارد. 

سرمربی سایپا در مورد اینکه تیمش مشکل گلزن و تمام‌کننده دارد، گفت: این معضلی است که گریبان ما را گرفته و اگر شاید ۵۰ درصد موقعیت‌مان را به گل تبدیل می‌کردیم اکنون جایگاه بهتری در لیگ برتر داشتیم. باید این مسئله را بهبود ببخشیم. می‌توانیم با تلاش بیشتر این مسئله را جبران کنیم. ما این مشکل را داریم، اما فعلاً باید تا پایان نیم فصل با موجودیت و بازیکنانی که داریم، کارمان را پیش ببریم وقتی به نیم فصل رسیدیم فکری به حال این موضوع کنیم و کمبودمان را برطرف کنیم. 

سرمربی باشگاه سایپا در پاسخ به این سؤال که آیا تعطیلی لیگ می‌تواند به آنها کمک کند، اظهار داشت: ممکن است این تعطیلی به ما کمک کند ولی نسبت به آن مطمئن نیستم. خود تعطیلات و وقفه‌ای که به وجود می‌آید می‌تواند تیم‌ها را از شرایط مسابقه دور کند و به تمرکز آنها آسیب بزند. ما در این موقعیت یکی دو بازی جام حذفی داریم و این مسئله شرایط بهتری نسبت به تیم‌هایی است که بازی ندارند، نمی‌توان پیش‌بینی کرد این مسئله به سود یا به ضرر ماست. قبلاً هم گفته‌ام، در کل، تعطیلی لیگ خوب نیست. 

فرکی در مورد اینکه باشگاه به او اولتیماتوم داده یا نه و اینکه او چند بار گفته است خواسته‌هایش از سوی باشگاه اجابت نشده، گفت: هیچ اولتیماتومی از سوی باشگاه به من داده نشده، یک بار هم باشگاه به من اولتیماتوم نداده است، مدیریت باشگاه در رسانه‌ها هم حمایت خودش را از من عنوان کرده و او هم عملکرد تیم را تأیید کرده است. ما حتی وقتی شکست خورده‌ایم هم مستحق باخت نبوده‌ایم. 

وی ادامه داد: اگر هم من جایی گفته‌ام که خواسته‌هایم برآورده نشده، این مسئله ربطی به باشگاه ندارد، فقط از این بابت گفتم بازیکنان مدنظرمان را نگرفته‌ایم که این بازیکنان امروز روی سکوی تیم‌های بزرگ می‌نشینند. اگر آنها را جذب می‌کردیم، می‌توانست این مسئله هم به سود ما و هم آن بازیکنان باشد. از این نظر من گفتم که نتوانستیم نیازهایی که داریم را برطرف کنیم. امیدوارم در نیم‌فصل بتوانیم با تلاش بیشتر بازیکنانی که مدنظرمان است را جذب کنیم و رضایتمندی بیشتری داشته باشیم. 
کلید واژه ها : بازی- فرکی- تیم
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.