زمان انتشار: ۱۴:۰۳ چهار شنبه ۵ آبان ۱۳۹۵
ویسی: 3 امتیاز بازی با سپاهان را می خواهیم

ویسی: 3 امتیاز بازی با سپاهان را می خواهیم

سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: می‌خواهیم سایپا را شکست بدهیم.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، عبدالله ویسی در نشست خبری پیش از بازی با سایپا گفت: با توجه به شرایط جدول و اینکه یک امتیاز تیم ها را بالا و پایین می کند می خواهیم پیروز شویم.برای تیم سایپا احترام قائل هستیم،‌ اما می‌خواهیم 3 امتیاز را بگیریم و برای پیروزی به تهران آمده‌ایم.

سرمربی سپاهان در مورد تغییر مدیریت باشگاه گفت: در همه دنیا این مسئله رسم است که مدیر، مربی و بازیکن جابجا می‌شوند، این مسئله به کادر فنی ما ارتباطی ندارد. من به باقریان خسته‌نباشید می‌گویم و برای طاهری مدیرعامل جدید آرزوی موفقیت می‌کنم.

ویسی در مورد اینکه خداحافظی محرم نویدکیا روی تمرکز تیمی شما تأثیر داشته، گفت: در همه جای دنیا این مرسوم است هر بازیکن یک شروع و یک پایانی دارد، همانطور که وقتی مدیر جدید می‌آید، مدیر قدیمی می‌رود تمرکز ما روی کار است نه روی حاشیه‌های، ما به حاشیه‌ها توجه نداریم.

وی در مورد اینکه رابطه تماشاگران سپاهان با سرمربی این تیم در گذشته دچار نوسان بوده و رابطه شما با هواداران سپاهان چگونه است، گفت: اکنون مربیانی که به سپاهان آمده‌اند بازیکن سپاهان بوده‌اند و کل کادر فنی سپاهانی است. انتظار دارم که هواداران واقعی سپاهان ما را حمایت کنند. اکنون دیگر نمی‌توانند بگویند ما از بیرون سپاهان آمده‌ایم. همه ما سپاهانی هستیم، هواداران به ما کمک کنند.تیم ما جوان شده، ضمن اینکه بازیکن 30 میلیون تومانی به جای بازیکن 1 میلیارد 700 میلیونی تومانی در خط حمله سپاهان آمده است، پس ما را حمایت کنند.

سرمربی سپاهان در مورد مصدومان تیمش گفت: علی محمدی مصدوم است و نمی‌تواند در این بازی، بازی کند.
کلید واژه ها : بازی- سپاهان- تیم
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.