اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۱۲:۱۵ چهار شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵
            عصبانیت رانیری با وجود پیروزی برابر کپنهاگن

عصبانیت رانیری با وجود پیروزی برابر کپنهاگن

سرمربی تیم فوتبال لسترسیتی با وجود پیروزی برابر کپنهاگن در لیگ قهرمانان اروپا از موقعیت تیم در لیگ برتر انگلیس ناراضی است.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت ایرنا، لسترسیتی درچارچوب رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا، سه شنبه شب با نتیجه یک بر صفر برابر کپنهاگن به برتری رسید.

کلودیو رانیری سرمربی لستر تاکید کرد که با وجود اینکه تیمش یک گام بزرگ در راه به مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا برداشته است، عصبانی است.
ریاض محرز تک گل این دیدار را به ثمر رساند تا لستر صدرنشینی خود را در گروه جی تحکیم بخشد.
لستر هم اکنون 9 امتیاز در لیگ قهرمانان اروپا کسب کرده است. با این حال رانیری اذعان کرد ناراضی است.
وی گفت: غیر قابل باور است. من به تیم خیلی افتخار می کنم، ولی از سوی دیگر وقتی به لیگ برتر انگلیس فکر می کنم خیلی خیلی عصبانی هستم. ولی اشکالی ندارد چون در دوران حرفه ای من این اتفاق افتاده است.
تیم لستر مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر انگلیس، در فصل کنونی رقابتها با هشت امتیاز در رده 13 جدول لیگ جزیره ایستاده است.
رانیری افزود: وقتی برای اولین بار در چنین رقابتهای بزرگی بازی می کنید، باعث می شود در لیگ برتر چیزهایی را از دست بدهید. این طبیعی است، ولی ما می خواهیم این را تغییر دهیم.
رانیری ادامه داد: در لیگ قهرمانان اروپا انرژی زیادی مصرف می کنید. ولی لیگ برتر انگلیس نیز خیلی مهم است و اولویت ماست.
سرمربی لستر خاطرنشان کرد: البته لیگ قهرمانان اروپا نیز اهمیت دارد. در یک ماه سه مسابقه داریم. ما درموقعیت خوبی هستیم. سرنوشت ما در دستان خودمان است. می خواهیم این راه را ادامه دهیم. ما تنها تیمی هستیم که تاکنون در هر سه بازی خود در لیگ قهرمان اروپا پیروز شده ایم.
وی گفت: ما باید آرامش خود را حفظ کنیم و ذهنیت خود را در لیگ برتر انگلیس تغییر دهیم، چون دیدار برابر کریستال پالاس بسیار سخت است.
تیم لستر روز شنبه اول آبان ماه در لیگ برتر انگلیس به مصاف کریستال پالاس می رود.
این نتیجه اولین شکست کپنهاگن از ماه مه تاکنون بود، ولی استال سولباکن سرمربی تیم فوتبال کپنهاگن در این باره گفت: تنها چیزی که مرا ناامید می کند نتیجه بازی است.
وی افزود: تیم حریف دو یا سه فرصت داشت و ما هم دو یا سه فرصت بزرگ داشتیم. ما تمرکزمان را از دست دادیم و این امر به قیمت شکست ما تمام شد.
سرمربی کپنهاگن ادامه داد: من از بازیکنانم خیلی خیلی راضی هستم. ما با دو مدعی قهرمانی دیدار داشتیم. بازیکنان احساس خوبی دارند و می توانیم 14 روز دیگر آنها را شکست دهیم.

کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.