زمان انتشار: ۱۸:۳۲ پنج شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۵
بهروان: کلماتی که مرفاوی به کار برد برایم قابل درک نبود

بهروان: کلماتی که مرفاوی به کار برد برایم قابل درک نبود

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: مرفاوی یکی از مربیان با اخلاق است اما امروز شاهد بیان کلماتی از سوی این مربی بودیم که اصلا قابل درک نبود.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، غلامرضا بهروان در واکنش به اظهارات صمد مرفاوی علیه مسئولان سازمان لیگ گفت: من برای همه مربیان از جمله صمد مرفاوی احترام قائل هستم. مرفاوی یکی از مربیان با اخلاق و متین فوتبال ایران است اما امروز شاهد بیان کلماتی از سوی این مربی بودیم که اصلا قابل درک نبود. ایشان بهتر است سعه صدر داشته باشند. فوتبال برد و باخت دارد. البته خود مرفاوی بعد از شکست تیم حریف را مستحق برد دانسته بود اما نمی‌دانم چه شده که امروز مسئول باخت صبای قم سازمان لیگ و مسئولان کمیته مسابقات شده‌اند؟ 

وی افزود: ما برای همه باشگاه‌ها احترام قائل هستیم. با همه باشگاه‌ها نیز در تعامل بوده وهستیم. این برنامه را هم سال گذشته به همه باشگاه‌ها ارایه کردیم و دو برنامه پیشنهادی به باشگاه‌ها دادیم و خود باشگاه‌ها این برنامه را تایید کردند. البته آن زمان صمد مرفاوی در باشگاه صبای قم سمتی نداشت با این حال برنامه به تایید باشگاه‌ها رسیده ودرست نیست که ناکامی باشگاه‌ها را به برنامه لیگ نسبت بدهند. بهتر است هرکسی در حیطه مسئولیتی که دارد فعالیت کند و درباره مسئولیت‌های خودش هم اظهار نظر داشته باشد.
کلید واژه ها : بازی۰- بهروان- تیم
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.