زمان انتشار: پنج شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۵
ساکت: برای زائرین اربعین حسینی(ع) دو موکب با نام شهدای ورزشکار برپا خواهد شد

ساکت: برای زائرین اربعین حسینی(ع) دو موکب با نام شهدای ورزشکار برپا خواهد شد

رئیس سازمان تیم های ملی گفت: با تلاش های فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ فوتبال و هیأت فوتبال استان خوزستان در همایش بزرگ راهیان اربعین دو موکب برپا خواهیم کرد تا نقش کوچکی در همراهی این رویداد بزرگ معنوی داشته باشیم.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ، جلسه هماهنگی موکب های اربعین جامعه فوتبال با حضور مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال، محمدرضا ساکت رئیس سازمان تیم های ملی، عبدالکاظم طالقانی عضور هیأت رئیسه فدراسیون و رئیس هیأت فوتبال خوزستان، محمد حسین حمیسی رئیس حراست فدراسیون فوتبال، حجت الله بهمنی مدیر روابط عمومی و امورفرهنگی سازمان لیگ، طرفی نماینده حراست اداره کل ورزش و جوانان خوزستان، امیر حسین حسینی مسئول روابط عمومی فدراسیون فوتبال، امیر حسین فتاحی مسئول مسابقات لیگ برتر برگزار شد. 
در پایان این جلسه محمدرضا ساکت رئیس سازمان تیم های ملی اظهار داشت: بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته توسط فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ فوتبال و با تلاش های ویژه و برنامه ریزی دقیق و اساسی هیات فوتبال استان خوزستان، امسال دو موکب جهت پذیرایی از زائرین اربعین حسینی در مسیر چذابه به کربلا و شلمچه به کربلا را با نام شهدای ورزشکار ایجاد خواهیم کرد که فعالیت ها و اقدامات لازم در این خصوص از سه ماه قبل آغاز شده است.
وی در ادامه بیان کرد: جلسه هماهنگی موکب های اربعین جامعه فوتبال برگزار و در نهایت برنامه ریزی های لازم برای مشارکت همه جانبه باشگاه ها، پیشکسوتان، چهره های فوتبالی، بازیکنان صورت گرفت و در همین راستا هیات فوتبال خوزستان و خرمشهر پیگیری های لازم را در این خصوص انجام خواهند داد.
وی افزود: طبق برنامه زمانبندی قرار است تا مدیران باشگاه ها به همراه سرمربیان و بازیکنان حاضر در لیگ های برتر به عنوان دسته اول در موکب ها حضور خواهند داشت تا به زائرین عزیز خدمت رسانی کنند. در واقع جامعه فوتبال پیش از این در مناسبت های مختلفی همراهی خود را با ارزش های دینی، مذهبی، انقلابی، دفاع مقدس و مسائل فرهنگی و اجتماعی بروز داده و پس از رویداد بزرگ 20 مهرماه در بازی ایران و کره جنوبی یک حماسه بزرگ فرهنگی عاشورایی را به نمایش درآورد. 
ساکت در پایان گفت: در تلاش هستیم که در همایش بزرگ راهیان اربعین با برپایی موکب ها، نقش کوچکی در همراهی این رویداد معنوی داشته و تکریم و تعظیم خویش را به پیشگاه سید وسالار شهیدان و 72 شهید دشت کربلا اعلام کند.
 
کلید واژه ها : سازمان لیگ - محمدرضا ساکت - برپایی موکب - اربعین حسینی(ع)-جلسه هماهنگی
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.