زمان انتشار: ۲۰:۰۳ یک شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۵
شکست شاگردان شمس و ادامه پیروزی‌های گیتی پسند

شکست شاگردان شمس و ادامه پیروزی‌های گیتی پسند

پنجمین هفته از مسابقات فوتسال لیگ برتر باشگاه‌های کشور با پیروزی تیم‌های گیتی پسند و تأسیسات دریایی و تساوی حفاری به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ، هفته پنجم مسابقات فوتسال لیگ برتر باشگاه‌های کشور امروز (یکشنبه) با برگزاری هفت دیدار پیگیری شد که در پایان این دیدارها تیم‌های گیتی پسند اصفهان، مس سونگون، یاسین پیشرو، دبیری تبریز و تأسیسات دریایی مقابل حریفان خود به برتری رسیدند و دو بازی نیز با نتیجه تساوی به اتمام رسید.

* تیم صدرنشین گیتی پسند امروز با پنج گل مهدی جاوید، ستاره ملی‌پوش خود و سه گل مورنو، با نتیجه 8 بر 2 تیم طرح و توسعه الوند را شکست داد. گل‌های تیم طرح و توسعه را طالبی و سرخدان‌زاده به ثمر رساندند. این پنجمین پیروزی شاگردان لک در پنج هفته سپری شده از مسابقات این فصل بود.

* در روز پیروزی گیتی پسند، تیم یاسین‌پیشروی قم با هدایت محمدرضا حیدریان با نتیجه 5 بر یک، میهمان خود آذرخش بندرعباس را شکست داد. مهران رضاپور (دو بار)، میثم ایلانلو، امین مجیدی‌پور و محمد برزگر دروازه تیم آذرخش را گشودند. سینا احمدیان‌پور هم تک‌گل آذرخش را زد.

* شهروند ساری هم امروز با نتیجه 3 بر 4 برابر میزبان خود ارژن شیراز پیروز شد. طاها مرتضوی (دو بار) و محمدرضا کرد و مرتضی عظیمایی برای شهروند و نیز رضا جوانبخت، سجاد بندی‌سعدی و مصطفی رحمانی برای ارژن گلزنی کردند.

* دبیری تبریز نیز مقاومت البرز را با شکست 4 بر صفر بدرقه کرد. جواد اصغری‌مقدم (دو بار)، حمید احمدی و فرهاد فخیم در این مسابقه گل زدند.

* امروز همچنین تیم دانشگاه آزاد با هدایت حسین شمس مقابل میهمان خود مس سونگون تن به شکست داد و با تک‌گل تاینان داسیلوا، نتیجه را به این تیم واگذار کرد.

* در دیگر دیدار امروز شهرداری ساوه مقابل حفاری اهواز با نتیجه تساوی 3 - 3 متوقف شد. اسحاق سورقانلی، مسلم اولادقباد و سعید تقی‌زاده برای شهرداری و علیرضا بهلولی (دو بار) و احمد ملاعلی برای تیم اهوازی گلزنی کردند.

* در آخرین دیدار هفته پنجم نیز تیم تأسیسات دریایی موفق شد با تک‌گل ابوالقاسم عروجی، میزبان خود فرش‌آرای مشهد را شکست دهد و جایگاهش را در رده دوم جدول مستحکم‌تر کند.

با این نتایج، تیم گیتی‌پسند اصفهان با پنج برد و 15 امتیاز صدرنشین است و تیم‌های تأسیسات دریایی با 12 و حفاری اهواز با 10 امتیاز در جایگاه‌های دوم و سوم قرار دارند.

نتایج مسابقات هفته پنجم لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور به شرح زیر است:

طرح و توسعه الوند 2 - گیتی پسند اصفهان 8

یاسین پیشرو قم 5 - آذرخش بندرعباس یک

ارژن شیراز 3 - شهروند ساری 4

دبیری تبریز 4 - مقاومت البرز صفر

دانشگاه آزاد صفر - مس سونگون یک

شهرداری ساوه 3 - حفاری اهواز 3

فرش‌آرای مشهد صفر - تأسیسات دریایی یک

کلید واژه ها : هفته پنجم - لیگ برترفوتسال
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.