زمان انتشار: ۱۳:۰۵ پنج شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۵
جلالی: اشتیاق زیادی برای بازی  داریم

جلالی: اشتیاق زیادی برای بازی داریم

سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: انتظاری که ما در این مدت از کارلوس کی‌روش داشتیم عملکردی مثل دیدار مقابل کره جنوبی بود.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، مجید جلالی در نشست خبری قبل از دیدار مقابل صنعت نفت آبادان در هفته هشتم لیگ برتر فوتبال ایران ضمن تسلیت ایام سوگواری گفت: مهمترین کاری که باید در فاصله تعطیلی بین هفته هفتم و هشتم انجام دهیم حفظ میل و اشتیاق بازیکنان به پیشرفت و کسب موفقیت بود. در آخرین مسابقه لیگ اشتیاق خوبی را در بازیکنان تیم دیدم و در تمرینات روز گذشته هم این شرایط را مشاهده کردم. با تماشای آخرین تمرین تیم می‌گویم اشتیاق بازیکنانم برای کسب موفقیت زیاد است. مشکل خاصی نداریم بازیکنان آسیب دیده شرایط بازی پیدا کردند و دفاع ارمنستانی تیم هم که حدود دو هفته در تیم ملی کشورش بازی می‌کرد روز گذشته به تمرینات باز گشته است.

وی درمورد پیروزی تیم ملی مقابل کره جنوبی و پاسخ به سوال خبرنگاری درمورد احتمال قرار گرفتن ایران در رنکینگ 27 فیفا اظهار داشت: بر خود لازم می‌دانم کسب این پیروزی را به تیم ملی تبریک بگویم. باید در این رابطه جمله‌ای را بیان کنم این چیزی بود که ما از کارلوس کی‌روش انتظار داشتیم و بابت ارائه این عملکرد از او ممنون هستیم.

سرمربی پیکان در رابطه با وضعیت بهادر عبدی و اینکه این بازیکن بعد از از دست دان پدر و مادرش آیا توانسته از لحاظ روحی آماده بازی شود اظهار داشت: در این مدت کل اعضای تیم‌مان کنار عبدی حضور داشتند تا کمی از لحاظ روحی او را تسکین دهیم. می‌دانید ذهن ناراحت آماده آسیب‌دیدگی است. ما از این بازیکن در لیست 18 نفره استفاده می‌کنیم اما شرایطش را هم در نظر می‌گیریم.
کلید واژه ها : نفت- بازی-جلالی
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.