اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۱۳:۱۵ شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۵
 		یوزهای ایرانی همچنان بدون شکست

یوزهای ایرانی همچنان بدون شکست

تیم ملی فوتبال ایران مقابل رقیبان آسیایی خود بیش از سه سال است که شکستی متحمل نشده است.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت باشگاه خبر نگاران جوان، آخرین مسابقه ای که تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل یک تیم آسیایی شکست خورده است به 13 ماه پیش بر می گردد،یعنی اول خرداد سال 1392 مقابل تیم عمان تحت هدایت پل لوگوئن در مسقط با نتیجه 3 بر یک شکست خورد.

باخت ناباورانه تیم ملی فوتبال کشورمان در عمان باعث شد تا تیم ملی از این شکست درس عبرت بگیرد مرد پرتغالی با جدیت کارش را دنبال کند از طرفی با پوست اندازی کی روش در تیم ملی و روی کار آمدن جوانان مستعد و اعتماد سرمربی تیم ملی به آنها،از اول خرداد 1392 به بعد تیم ملی ایران در هیچ دیدار دوستانه و رسمی دیگری مقابل تیم‌های آسیایی شکست نخورده است تا رکورد پیروزی های  تیم ملی مقابل رقیبان آسیایی همچنان تداوم داشته باشد.

البته تیم ملی کشورمان در مرحله یک چهارم نهایی جام ملت‌‌های آسیا 2015 استرالیا مقابل عراق پس از پایان وقت های معمول و اضافه در ضربات پنالتی نتیجه را به شاگردان "راضی شنیشل" واگذار کرد که البته شکست در ضربات پنالتی با توجه به قوانین فیفا، شکست محسوب نمی شود.

حال با توجه به پیروزی خفیف تیم ملی مقابل ازبکستان،رکورد شکست ناپذیری تیم ملی ایران مقابل رقیبان آسیایی به 1235 روز رسید.

کارلوس کی روش کارنامه قابل قبولی از خودش در این 5 سال از لحاظ نتیجه گیری در تیم ملی فوتبال کشورمان به جای گذاشته است. از طرفی 66 بازی تیم ملی با هدایت مرد پرتغالی به میدان رفته که رها ورد آن 39 پیروزی،19 تساوی و 8 شکست بوده است.

/
NULL
کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.