اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۱۹:۰۰ سه شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۵

تاج:بلیت فروشی در اختیار باشگاه‌ها قرار می‌گیرد

رئیس فدراسیون فوتبال با تشریح فرآیند واگذاری بلیت فروشی به شرکت برهان نوید اعلام کرد به زودی باشگاه ها به این موضوع ورود می کند.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت باشگاه خبر نگاران جوان،  بعد از حواشی بلیت فروشی لیگ سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال این بار مصرانه به دنبال واگذاری بلیت فروشی به باشگاه ها است. تاج با اعلام خبر این موضوع روز سه شنبه مدعی شد: بلیت فروشی سازمان لیگ به طور کامل باید به باشگاه‌ها واگذار شود یعنی این سیاست ماست. من هم به پرسپولیس و هم به استقلال نامه فرستاده‌ام اما مقدمات کار هنوز فراهم نشده است. من همینجا رسماً اعلام می‌کنم بلیت فروشی از آن باشگاه‌هاست و همین فردا صبح اگر باشگاهی اعلام آمادگی کند حاضریم بلیت فروشی را در اختیارش قرار دهیم.


تاج البته در این گفت و گو توضیحاتی را درباره چگونگی واگذاری بلیت فروشی به شرکت برهان نوین ارائه داده که ابهامات را تا اندازه زیادی برطرف می کند: بلیت فروشی سازمان لیگ را از ابتدا شرکت برهان نوین که یک شرکت نوبنیاد و دولتی بود در اختیار داشت. در گذشته معاهده‌ای میان وزیر سابق ورزش و جوانان و معاون فناوری ریاست جمهوری منعقد شده بود که شرکت‌ دانش‌بنیان بلیط‌فروشی سازمان لیگ را انجام بدهند. این کار از آن زمان انجام شد و عملکرد خوبی هم این شرکت داشت اما در ادامه این شرکت برهان نوین از حالت دولتی خارج شده و به بخش خصوصی واگذار شده است. همین موضوع، قرارداد ما را تحت‌الشعاع قرار داده است. این اتفاق سه چهار ماه پیش رخ داده است اما ما در حال بررسی این موضوع هستیم و در قرارداد هم آمده که قسمت به قسمت قرارداد تنظیم شود. یعنی اگر مشکلی وجود داشت قرارداد را دیگر تمدید نکنیم.


با صحبتهای رئیس فدراسیون فوتبال یکی از در آمدهای مهم باشگاه ها این بار به شکلی جدید در اختیار آن ها قرار می گیرد و البته این اتفاق می تواند تهدید ها و فرصتهایی را در پی داشته باشد.NULL
کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.