زمان انتشار: ۱۸:۳۱ شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۵
دعوت تیم نونهالان سپاهان اصفهان به رقابتهای کشور چین

دعوت تیم نونهالان سپاهان اصفهان به رقابتهای کشور چین

کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران اعلام کرد پس از حضور تیم 17 سال فولاد خوزستان تورنمنت در ژاپن تیم نونهالان سپاهان اصفهان هم به رقابتهای چین دعوت شده است.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ، رضا عبدی مسئول برگزرای مسابقات فوتبال پایه اظهار داشت: قبلا با حضور قدرتمند تیم 17 سال جوانان فولاد خوزستان در تورنمت کشور ژاپن که با حضور 6 تیم از باشگاه های کشور ژاپن و 4 تیم از باشگاه های آفریقای جنوبی و همچنین تیم های ایران، کره جنوبی و آمریکا برگزار شد و حالا تیم نونهالان سپاهان اصفهان نیز به تورنمت کشور چین دعوت شده است.
وی افزود:  این تیم از 9 لغایت18 مهر 95 در تورنمنتی شرکت می کند که در آن  تیم های اتلتیکو مادرید(اسپانیا)، وردربرمن (آلمان) و یک تیم از باشگاه های چین با هم به رقابت خواهد پرداخت و امیدواریم تیم نونهالان سپاهان اصفهان نیز بتواند نتایج قابل قبولی کسب کند تا زمینه خوبی را برای حضور دیگر تیم های کشور  و دعوت از باشگاه ها در رده های سنی سطح آسیا صورت گیرد.
عبدی در ادامه گفت : دوباره شاهد نتایج خوبی از جانب تیم های ملی ایران در رده های سنی در سطح آسیا هستیم، حضور تیم ملی نوجوانان در مسابقات مقدماتی جام جهانی و صعود آنها به مسابقات جام جهانی را شاهد هستیم که تعداد زیادی از بازیکنان اصلی که تیم ملی را تشکیل می دهند در باشگاه های کشور حضور دارند و باعث خوشحالی است که برگزاری مسابقات در رده های سنی کشور باعث شده که تیم ملی قدرتمندی داشته باشیم.
مسئول مسابقات پایه درادامه افزود:  با آرزوی مووفقیت برای تیم ملی نوجوانان کشورمان یادآور می شویم که این تیم نیز مانند دیگر رده های سنی بیشترین تعداد بازیکن را از مسابقات کشوری و لیگ هایی که در این رده برگزار می شود بازیکن جذب کرده و حتی 7 نفر از این بازیکنان در تیم های لیگ برتر بزرگسال نیز به میدان می روند و از بازیکنان تأثیر گذار هستند که آینده تیم ملی و لیگ برتر فوتبال ایران را تضمین می کنند.
عبدی در پایان افزود: امیدوارم که با هماهنگی فدراسیون و سازمان لیگ فوتبال بتوانیم در سالهای آینده نیز شاهد موفقیت و حضور تیم هایی که در رده های سنی در کشور به مقام قهرمانی دست می یابند در تورنمنت ها و مسابقات بین المللی باشیم.
کلید واژه ها : سازمان لیگ - کمیته مسابقات - تیم نونهالان - سپاهان اصفهان- کشورچین
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.