زمان انتشار: ۱۲:۴۳ چهار شنبه ۷ مهر ۱۳۹۵
حلالی: برای تفریح به جام حذفی نیامده ایم

حلالی: برای تفریح به جام حذفی نیامده ایم

سرمربی تیم هف سمنان گفت: ما قطعا حریف راحتی برای پیکان نخواهیم بود.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران،  اسماعیل حلالی در نشست خبری برای بازی جام حذفی گفت: دو ماه کارمان را شروع کرده‌ایم خوشحالم با تیمی مثل پیکان بازی داریم. هدف پیکان فوتبال بازی کردن است بازی‌هایش را دنبال کرده است. سعی می‌کنیم کار خودمان را انجام دهیم و حریف راحتی برای تیم پیکان نیستیم.بازی متفاوتی خواهد بود. ما محکم و با برنامه بازی خواهیم کرد. 

حلالی در ادامه در مورد اینکه آیا امیدی به کسب پیروزی در بازی فردا دارد اظهار داشت: طبق صحبتی که با بازیکنان تیمم انجام دادم به آنها گوشزد کردم که فاصله بین بازیکنان فوتبال ایران بسیار کم است و یک جوان با استعداد با سه چهار ماه آموزش مناسب می‌تواند در سطح بالایی از فوتبال ایران فعالیت کند. در لیگ برتر ایران شاهد بودیم که بازیکنان بزرگی به تیم‌های بزرگ رفتند اما با انتقاد روبرو شدند ولی در مقابل بازیکنانی بودند که نام و نشانی نداشتند اما تحت هدایت یک مربی خوب حتی به تیم ملی رسیدند. منظورم را متوجه شدید. فرد مورد اشاره من برانکو ایوانکویچ است که با یک آموزش خوب و قابل قبول بازیکنان را به سطحی مطلوب رساند که علاوه بر بالا رفتن کیفیت این بازیکنان آنها به تیم ملی هم رسیدند.

وی ادامه داد: در تمام زمین پیکان بازیکنان با کیفیتی دارد اما ما هم برای تفریح به جام حذفی نیامده‌ایم و جام حذفی را به عنوان بازیکن تدارکاتی استفاده نکرده ایم و تا جایی که توان فنی ما  اجازه دهد می خواهیم در این مسابقات صعود کنیم. فکر می‌کنم خود پیکان فردا روز سختی را خواهد داشت. 

حلالی در مورد مساوی با پرسپولیس در بازی دوستانه و اینکه فردا هم همین گونه بازی خواهد کرد یا نه گفت: شرایط بازی دوستانه با بازی قبلی متفاوت است ما سعی می‌کنیم در مقابل پیکان بهتر از بازی با پرسپولیس بازی کنیم. در بازی با پرسپولیس  تمام نفرات را در اختیار نداشتیم و در برخی دقایق خوب نبودیم. اما فردا همه  بازیکنان را در اختیار داریم و ارنج تیم هم جا افتاده است. طبیعی است که کیفیت ما در بازی فردا بهتر از بازی با پیکان خواهد بود.

حلالی در مورد مشکلی که بین برخی از بازیکنان تیم هف سمنان رخ داده گفت: مشکل خاصی نداریم در فوتبال طبیعی است که گاهی اتفاقاتی رخ می‌دهد یکی از بازیکنان به خاطر بازی نکردن مشکلی پیدا کرد که البته این مشکل خیلی هم حاد نیست.هر جا زندگی کرده‌ام تلاش کرده‌ام اول اخلاق مدنظر باشد و بعد مسائل فنی. اخلاق مهمتر از مسائل فنی است و اگر شرایط این گونه نباشد در آن محیط زندگی نمی‌کنم. باشگاه هم برنامه‌ای تدوین کرده است و بازیکن باید با روش باشگاه خودش را تطبیق دهد و تخطی نکند. 

وی در مورد اینکه هف سمنان چه تیمی را حذف کرده که این به این مرحله رسیده گفت: ما خیلی دوست داشتیم با شهر باران بازی کنیم ولی این تیم مقابل ما حاضر نشد و بدون انجام بازی به این مرحله رسیدیم.

کلید واژه ها : بازی- تیم- حلالی
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.