اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۰۰:۳۰ چهار شنبه ۷ مهر ۱۳۹۵
لیگ اردوپا

آتش بازی بانوی پیر در شب آشتی زیدان و رونالدو

رئال مادرید در شب آشتی کنان رونالدو و زیدان در حالی که تا دقایق پایانی از حریف پیش بود تن به تساوی داد و یوونتوس با 4 گل تیم علی کریمی را شکست داد.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت تابناک، شب اول هفته دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا با تساوی رئال مادرید در زمین بوروسیا دورتموند و پیروزی قاطعانه یوونتوس مقابل دیناموزاگرب به پایان رسید.
 در مهم‌ترین بازی رئال‌مادرید در بازی گروه ششم مقابل بوروسیا دورتموند به تساوی 2 بر 2 دست یافت.  کریس رونالدو در دقیقه 17 و رافائل واران در دقیقه 68 برای رئال و اوبامیانگ در دقیقه 43 و وشورله در دقیقه 87 برای دورتموند گل زدند.

در دیگر بازی این گروه، اسپورتینگ لیسبون 2 بر صفر لژیا ورشو را برد.
 در جدول گروه ششم دورتموند و رئال مادرید با 4 امتیاز در صدر هستند.
 در گروه پنجم، تاتنهام با گل «هونگ سونگ مین» در دقیقه 71 در زمین زسکا مسکو به برتری یک بر صفر دست یافت.
 بایرلورکوزن در حالی که  به لطف گل دقیقه 73 هرناندس یک بر صفر از میهمانش موناکو  پیش بود در دقیقه 90  از گیلیک، بازیکن موناکو گل خورد و به تساوی یک بریک رضایت داد.
در گروه پنجم، موناکو با 4، تاتنهام با 3، لورکوزن با 2 و زسکا با یک امتیاز اول تا چهارم هستند.
در گروه هفتم، لسترسیتی با گل دقیقه 25 سلیمانی در خانه یک بر صفر از سد پورتو گذشت و کپنهاگن درخانه‌اش 4 بر صفر بروژ را برد.
 در این گروه لسترسیتی 6 امتیازی بالاتر از کپنهاگن 4 امتیازی در رده اول است.
 در گروه هشتم، یوونتوس در شب غیبت علی کریمی در ترکیب دیناموزاگرب 4 بر صفر میزبانش را برد.  پیانیچ در دقیقه 24، هیگواین در دقیقه31، دیبالا در دقیقه 57 و  سمپر (بازیکن حریف) در دقیقه 85 برای یووه گل زدند.
 سویا هم از گل دقیقه بن‌یدر در دقیقه 52 استفاده کرد و یک برصفر مقابل لیون به برتری دست یافت. ویتو از سویا در دقیقه 69 یک ضربه پنالتی را از دست داد.
 در گروه هشتم، یوونتوس و سویای4 امتیازی در صدر حضور دارند.
کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.