اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۱۶:۴۵ دو شنبه ۵ مهر ۱۳۹۵
اسامی داوران جام حذفی فوتبال اعلام شد

اسامی داوران جام حذفی فوتبال اعلام شد

جام حذفی فوتبال در مرحله سوم روز‌های پنجشنبه، جمعه، شنبه و یکشنبه برگزار خواهد شد.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت فارس، اسامی داوران قضاوت کننده در مرحله سوم جام حذفی کشور از سوی دپارتمان داوری اعلام شد.

پنجشنبه 8 مهر 95
استقلال اهواز - اکسین البرز ساعت 16:30 ورزشگاه تختی اهواز
کوپال ناظمی – عبدالرسول ذورقی – براتعلی مولوی – حسن شفیعی – ناظر: حیدر شکور
شهرداری بوشهر - ذوب آهن اصفهان ساعت 16:15ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر
پیمان فرخی مهر – بهروز برون – حامد صفایی – رضا تارخ – ناظر: سعید بطحایی
مس رفسنجان- نفت نوین آبادان ساعت 15 ورزشگاه شهدا رفسنجان
امیر عرب براقی – حافظ عظیمی – علی الفتی – احمد محمدی – ناظر: ایرج نظری
آینده سازان برق شیراز- فجرسپاسی شیراز ساعت 14:30 ورزشگاه حاجی پور سعادت شهر
ابوالفضل گرجی – محمدعلی رضایی – علی ملامحمدی – قادر زارع پور – ناظر: عباس شهرجو
نفت تهران- مهرگان دره شهر ساعت 17:15 ورزشگاه تختی تهران
مهدی مرجانزاده – داریوش صابرمطلق – جعفر مهاجر – حامد صادقی جو – ناظر: حسین عرب براقی
زاگرس یاسوج - فولاد یزد ساعت 14:30 ورزشگاه تختی یاسوج
رضا قاسمی – رحیم حاجی پور – ولی کاوسی – نبی اله پورخلف – ناظر: رحیم مهرپیشه
ملوان بندرانزلی- گیتی پسند اصفهان ساعت 15 ورزشگاه تختی انزلی
علی اصغر مومنی – اسماعیل احمدی – رضا نجفی – مجید محمدی – ناظر: فریدون اصفهانیان
بادران تهران- پاراگ تهران ساعت 15 ورزشگاه اکباتان تهران
علی صباحی – حمید آذرنیا – مهدی معماری – شاهی یزدانی – ناظر: علیرضا یزدانی
غذای سبز مشهد- فولاد مبارکه سپاهان ساعت 14:30 ورزشگاه ثامن مشهد
حسین زیاری – فرهاد فرهادپور – محمدرضا فتحی – محمد جلیلوند – ناظر: رضا دهقان
آلومینیوم اراک - شهید کریمی جویبار ساعت 14:30 ورزشگاه امام خمینی اراک
وحید صالحی – امید افخمی – موسی مه آبادی – عباس خلیلی – ناظر: رضا دهقان
پیکان تهران- هف سمنان ساعت 16 ورزشگاه شهدا شهر قدس
سیدعلی میرغفاری – فرزاد بهرامی – حسن رحیمی پور- مصطفی بینش – ناظر: ابراهیم میرزابیگی
نساجی مازندران - شهرداری ارومیه ساعت 14:30 ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر
مجید پورعلی – علی دودانگه – پوریا زحمتی – عباس مهدی زاده – ناظر : محمدرضا فلاح
شهرداری ماهشهر- سیاه جامگان مشهد ساعت  ورزشگاه متعاقبا اعلام می‌شود.
جواد محمدی – امراله طراح – احسان تیموری – حسین اداوی – ناظر: صفدر احمدی
اتحاد لردگان چهارمحال- ماشین سازی تبریز زمان و وزشگا متعاقبا اعلام می‌شود.
جواد شرفی – رضا قیم – رضا حیدری – نوراله حیدری – ناظر: رسول فروغی
شهرداری تبریز- صنعت نفت آبادان ساعت 15 ورزشگاه اختصاصی شهرداری تبریز
میثم پورکریمیان – محمدرضا مدیرروستا – یعقوب حجتی – رضوان سرشار – ناظر: محسن فریمانی
جمعه 9 مهرماه  95
بادران نوین تهران- سایپا ساعت 16 ورزشگاه اکباتان تهران
محمدحسین ترابیان – جواد قنبریان – امیرمحمد داودزاده – مرتضی عابدی – ناظر: محمدعلی فروغی
امید شهرداری اراک- گسترش فولاد تبریز ساعت 15 ورزشگاه امام خمینی اراک
روح اله شریفی – محمد راهی – حمید افشون – داود محرابی – ناظر: حسین نجاتی
پارس جنوبی جم- نیروی زمینی تهران ساعت 16:15 ورزشگاه تختی جم
عقیل جهانبازی – حمید نادری – بهمن عبدالهی – وحید زمانی – ناظر: علیرضا کناری
شهرداری فومن- سپیدرود رشت ساعت 15 ورزشگاه ازادی فومن
سعاد وفاپیشه – مسلم رحیم خانی – رامین بابایی – ابوالفضل دوستی – ناظر: بهرام کیانی
قشقایی شیراز - پرسپولیس - ساعت 15 - ورزشگاه حافظیه شیراز
محمدحسین زاهدیفر – جلیل شعرانی – علی احمدی – علی ابراهیمی – ناظر: علیرضا کهوری
خونه به خونه مازندران- شاهین بندرعامری ورزشگاه هفت تیر بابل
انور دورانی – بابک خسروی – امیر فلاح – مهدی اجاقی – ناظر: علی اکبر جهانی
ایرانجوان بوشهر- نفت امیدیه ساعت 16 ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر
عباس صادقی – محمدهاشمی نسب – امین حسن زاده – مجتبی مختاری – ناظر: سعادت باغبان
تراکتورسازی تبریز- فولاد یاسوج ساعت 15 ورزشگاه اختصاصی تراکتورسازی
محمد ملکی – حمزه علی سلیمی – مهدی سیفی – مهدی نجار – ناظر: صادق نوری
استقلال خوزستان- نفت و گاز گچساران ساعت 16:30 ورزشگاه غدیر اهواز
امید سعیدفر – مهدی شفیعی – محمدرضا طالبی – حسین خیرده  - ناظر: اسماعیل آمری
پدیده مشهد - نوژن البرز ساعت 15 ورزشگاه ثامن مشهد
میلاد بای – میلاد قاسمی – مهدی مسعودی – ابوالفضل حسینی –ناظر: ابوطالب طاهریان
شنبه 10 مهرماه 95
عقاب تبریز- فولاد خوزستان ساعت 15 ورزشگاه متعاقبا اعلام می ‌شود.
پیروز سیف اله پور – مرتضی کاظمیان – حامد تازه پور – عبدالحسین باستان – ناظر: اصغر بیاتی
ملوان نوین بندرانزلی - استقلال تهران ساعت 16:10 ورزشگاه تختی انزلی
علی صفایی – رحیم حاجیلو – محمدعلی پورمتقی – حسین زمانی – ناظر: محمود رفیعی
یکشنبه 11 مهر
سفیر آبیک قزوین- صبای قم ساعت 14:30 ورزشگاه سردار آزادگان قزوین
سعید رحیمی مقدم – ایوب غلامزاده – امیر مبشر – ناصر جنگی – ناظر: سعید بخشی زاده
انتهای پیام/ا

NULL
کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.