اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۱۶:۳۶ یک شنبه ۴ مهر ۱۳۹۵
تاج: اهالی فوتبال برای آرامش تیم ملی تلاش کنند

تاج: اهالی فوتبال برای آرامش تیم ملی تلاش کنند

تهران – ایرنا – رئیس فدراسیون فوتبال،گفت: تدارکات لازم برای ایجاد فضایی آرام و بدون دغدغه در تیم های ملی فوتبال و فوتسال انجام شده است و امیدواریم با تلاش تمامی اعضای کادر فنی و اهالی فوتبال با ایجاد آرامش در این حوزه شاهد موفقیت ملی پوشان باشیم.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت ایرنا، مهدی تاج روز یکشنبه در نشست هیات رئیسه فدراسیون با تبریک به جامعه فوتسال به خاطر قرار گرفتن تیم ملی ایران در جمع چهار تیم برتر دنیا گفـت: تیم ملی فوتسال با وجود حریفان سخت در مرحله گروهی به عنوان تیم سوم به مرحله بعد صعود کرد تا در مصاف با برزیل که عنوان قهرمانی جهان را بارها از آن خود کرده بود، به پیروزی برسد.

وی گفت: شکست تیم فوتسال برزیل قابلیت و توانایی های بازیکنان ایران را نشان می دهد و این امر تاثیر مفیدی بر فوتسال کشور خواهد گذاشت.
رئیس فدراسیون فوتبال به پرداخت پاداش بازیکنان تیم ملی فوتسال اشاره کرد و گفت: پاداش تیم ملی فوتسال را در دو بازی اول که در کلمبیا حضور داشتم، پرداخت کردیم و مابقی آن نیز مطابق جدول پرداخت می شود.
تاج در ادامه این نشست، گزارشی از روند بازیهای تیم ملی فوتبال نوجوانان در هند به اعضای هیات رئیسه ارائه کرد و اظهار داشت: این تیم پس از دو پیروزی و یک تساوی برابر حریفان آسیایی خود، به مرحله بعدی صعود کرده و امروز یک شنبه برابر تیم ملی نوجوانان ویتنام به میدان خواهد رفت تا در صورت پیروزی به جام جهانی صعود کنند.
وی همچنین به حضور علی کفاشیان از سوی فدراسیون فوتبال در شورای فیفا اشاره کرد و افزود: امیدوارم عضویت در فیفا را به دست آوریم.
علی کفاشیان سرپرست کمیته فوتسال نیز در این جلسه درباره اقدامات انجام شده برای کسب میزبانی جام جهانی فوتسال در سال 2020، اشاره و اظهار داشت: ستادی به ریاست مهدی تاج تشکیل می شود و فعالیت های اجرایی آن را نیز بر عهده خواهم داشت تا تمامی مجوز های مربوطه برای اخذ این میزبانی از مسئولان کشور، گرفته شود.

کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.