اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۱۶:۳۵ یک شنبه ۴ مهر ۱۳۹۵
 					دو ستاره بایرن‌مونیخ در لیست فروش!

دو ستاره بایرن‌مونیخ در لیست فروش!

باشگاه بایرن مونیخ به دنبال فروش دو ستاره بزرگ خود است و قرارداد آنها را تمدید نخواهد کرد.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت تابناک، هم ریبری و هم آرین روبن به سال های پایانی فوتبال خود نزدیک شدند و از طرف دیگر هم آسیب دیدگی مدوام باعث شده است تا این دو بازیکن کمتر در ترکیب بایرن به میدان بروند تا جایی که ریبری نزدیک به یک ماه خانه نشین بود و آرین روبن هم هفته قبل بعد از  هفت ماه، چند دقیقه برای بایرن به میدان رفت و موفق به گلزنی هم شد. 

روزنامه بیلد آلمان تاکید کرد باشگاه بایرن مونیخ قرارداد روبن و ریبری را تمدید نخواهد کرد و این دو بازیکن می توانند در پایان فصل به هر تیمی که می خواهند برود. به نوشته بیلد قرارداد ریبری و آرین روبن با پایان فصل جاری به پایان می رسد و این دو بازیکن آزاد خواهند بود تا تیم بعدی خود را انتخاب کنند.

کارل هاینس رومنیگه گفت: همه شما می دانید که روبن و ریبری اگر آماده باشند، دوست دارم قرارداد آنها را تمدید کنم اما برای تمدید قرارداد باید به مسائلی چون سن بازیکن و وضعیت جسمانی و آمادگی او توجه کرد.

بایرن مونیخ گزینه های بسیار خوبی برای جایگزینی دو ستاره بزرگ دارد. داگلاس کاستا و کینگسلی کومان، دو بازیکن آینده داری هستند که می توانند جناح راست و چپ بایرن مونیخ را در غیاب ریبری و روبن تامین کنند.
tabnak-adv
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
NULL
کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.