اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۲۰:۳۰ چهار شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۵
دایی: دقایق آخر داشتم سکته می‌کردم

دایی: دقایق آخر داشتم سکته می‌کردم

سر مربی نفت تهران گفت: در چند مسابقه اخیر ما به شدت از داوری ضربه خوردیم. این اشتباه آدم را به حد سکته می‌رساند.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت فارس، علی دایی در نشست خبری پس از پیروزی تیمش مقابل نفت تهران گفت: شاید در 20 دقیقه ابتدایی خوب نبودیم اما رفته رفته بهتر شدیم و در طول بازی موقعیت‌های زیادی را به دست آوردیم اما داور به راحتی پنالتی‌های ما را نمی‌بیند. این بازی برای ما سخت بود و این را بگویم که داور این مسابقه را برای ما سخت کرد. ما هم در نیمه اول و هم در نیمه  دوم از داوری ضرر کردیم. یدگر نمی‌دانیم چه کار کنیم 3 امتیاز مسابقه حق ما بود و ما برای مسابقات بعدی آماده می‌شویم.


سرمربی تیم نفت تهران گفت: بازیکنان ماشین‌سازی خیالشان راحت بود که در محوطه جریمه هر کاری کنند داور پنالتی نمی‌گیرد. ما حق‌مان را از فوتبال که 3 امتیاز بود گرفتیم اما کمیته داوران بیایند و نگاه کنند چند خطا به ضرر ما گرفته شده است. من به بازیکنانم گفتم که در محوطه جریمه خودمان هم مراقب باشند زیرا کوچکترین حرکتی را داور ممکن است پنالتی بگیرد.

دایی اضافه کرد: من دقایق آخر داشتم سکته می‌کردم و خطر این بود که ما بخواهیم امتیاز را از دست بدهیم. در چند مسابقه اخیر ما به شدت از داوری ضربه خوردیم. این اشتباه آدم را به حد سکته می‌رساند. قضاوت باید عادلانه باشد اما داور مسابقه پس از یازی می‌آید و می‌گوید داور دیگر باید چه کار کند. داور باید سرش را راحت روی بالش بگذارد نه اینطور تن و بدن ما را بلرزاند.

وی افزود: از کمیته داوران می‌خواهم رسیدگی کنند. زیرا نباید اختلاف به این حد باشد.

کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.