اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۱۹:۰۵ چهار شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۵

پدیده مشهد 3 نفت آبادان 3؛ تقسیم امتیازها

در روز دوم از هفته هفتم لیگ برتر فوتبال تیم های پدیده مشهد و صنعت نفت آبادان از ساعت 17 به مصاف یکدیگر رفتند.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت باشگاه خبر نگاران جوان، ؛در روز دوم از هفته هفتم لیگ برتر فوتبال تیم های پدیده مشهد و صنعت نفت آبادان از ساعت  17 به مصاف یکدیگر رفتند.

پدیده مشهد 0 - 0 نفت آبادان


داور

اشکان خورشیدی

ترکیب پدیده:
شهاب گردان، وارزادات هارویان، فریبرز گرامی، محمد حسین مرادمند، کریم احمدی، محمدرضا ناصحی، محمدرضا خرسندنیا، ابوالحسن جعفری، میلاد کمندانی، معین عباسیان، دریسا دیارا سویابا.
سرمربی: مجمدرضا مهاجری

ترکیب صنعت نفت آبادان:   
حسن هوری، فرشاد فرجی، مجتبی ممشلی، علی عبدا.. زاده، گویی هیان کیم، محمد پورمحمد، حکیم نصاری، میلاد جهانی، برونو اولیویرا دی ماتوس، حسین بغلانی، محمد شادکام.
سرمربی: نادر دست‌نشان

گل:

دقیقه 6 میلاد جهانی با یک پاس زیبا که از زمین خودی ارسال کرد محمد شادکام را که از تله آفساید مدافعین پدیده فرار کرده بود در موقعیتی تک به تک با شهاب گردان قرار داد و این بازیکن با یک ضربه دقیق گل اول بازی را به ثمر رساند.

دقیقه 33 روی یک ضربه ایستگاهی محمد پور محمد به زیبایی هر چه تمام تر موفق شد گل دوم بازی را در خانه حریف به سود نفت آبادان به ثمر برساند. 


ارسال بازیکنان تیم پدیده روی یک ضربه ایستگاهی با ضربه سر یکی از مهاجمین پدیده در دهانه دروازه به علی مردانی رسید و این بازیکن با یک بغل پای ساده توپ را درون دروازه هوری جای داد تا نتیجه به حداقل برسد.


 در دقیقه 84 ضد حمله بازیکنان نفت آبادان جواب داد و اشتباه بازیکنان پدیده در قلب خط دفاعی باعث شد تا توپ در دهانه دروازه بدون گلر به شادکام برسد و این بازیکن هم به ساده ترین شکل ممکن گل دوم خود و سوم پدیده را به ثمر رساند.


دقیقه حساس:

دقیقه 10: ارسال بازیکنان پدیده از سمت راست خط دفاعی تیم نفت آبادان با ضربه سر مرادمند همراه شد که ضربه سر این بازیکن با اختلاف کمی به بیرون رفت.

دقیقه 20: باز هم روی ضدحمله بازیکنان نفت آبادان توپ را روی قوس محوطه جریمه به محمد شادکام رساندند، که ضربه این بازیکن با اختلاف بسیار کمی از بالای دروازه گردان به بیرون رفت.

دقیقه 25: ضربه ایستگاهی بازیکن تیم پدیده از سمت راست خط دفاعی نفت آبادان بدون اینکه هوری روی آن اثری بگذارد به تیر افقی دروازه برخورد کرد و راهی بیرون شد.

دقیقه 41: پاس در عمق برای فریبرز گرامی این بازیکن را در حالتی تک به تک با حسن هوری قرار داد که این بازیکن با بی دقتی توپ را به بیرون زد.

دقیقه 41: ارسال معین عباسیان از سمت چپ باز هم به فریبرز گرامی رسید و ضربه سر این بازیکن در دهانه دروازه با واکنش عالی حسن هوری راهی کرنر شد.

دقیقه 54: شوت سرکش محمد خرسندنیا از پشت محوطه جریمه و از فاصله 25 متری به شکلی خطرناک و با فاصله کم از بالای دروازه راهی اوت شد.

دقیقه71: ضربه کریم احمدی از فاصله 30 متری به شکلی خطرناک زده شد و حسن هوری موفق شد به صورت دو ضرب این توپ را در اختیار بگیرد.

دقیقه 90: پنالتی به دست آمده برای پدیده را یونس شاکری به آسمان فرستاد.حاشیه:

* هواداران آبادانی مثل سایر بازی های خارج از خانه این تیم در مشهد هم حضور یافته اند.

* هواداران مشهدی مانند بازی های گذشته باز هم استقبال کمی از این دیدار به عمل آورده اند.

* حدود 700 هوادار آبادانی در ورزشگاه حضور دارند و با حرارات خاصی تیم خود را تشویق می کنند.

NULL
کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.