اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۱۷:۳۰ چهار شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۵
 		بازگشت هافبک دفاعی آبی‌ها به تمرینات

بازگشت هافبک دفاعی آبی‌ها به تمرینات

شواهد نشان می‌دهد که روزبه چشمی در آستانه بازگشت به جمع ‌آبی‌ها قرار دارد و وی پس از گذراندن دوران آسیب دیگری می‌تواند استقلال را همراهی کند.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت باشگاه خبر نگاران جوان، باتوجه آسیب دیدگی که برای روزبه چشمی هافبک آبی‌ها در فصل گذشته رخ داد بر همین اساس این بازیکن مدت 6 ماه از میادین دور بود اما در نهایت این طور که به نظر می‌رسد قرار است چشمی به زودی به تمرینات آبی پوشان اضافه شود.

هافبک دفاعی آبی‌ها مراحل فیزیوتراپی خود را زیر نظر نوروزی معاونت پزشکی ب شگاه استقلال سپری کرده و درحال حاضر وی در آستانه بازگشت به میادین قرار دارد تا بار دیگر کمک حال استقلال در میانه میدان باشد .علیرضا منصوریان سرمربی آبی‌ها نیز به سبک بازی روزبه چشمی علاقه ویژه‌ای دارد و روی این بازیکن حساب ویژه‌ای باز کرده و امیدوار است زوج او و امید ابراهیمی بازهم بتواند در کنار هم مرکز زمین استقلال را پوشش دهند.

بر همین احساس احتمال حضور روزبه چشمی طی روزهای آتی در تمرینات استقلال زیاد خواهد بود البته این موضوع به تایید نوروزی معاونت پزشکی باشگاه نیز بستگی دارد و نظر نهایی با او خواهد بود تا این بازیکن  دوباره پا به توپ شود.


سه آبی پوش در لیست سیاه منصوریان
شواهد نشان می‌دهد آرش افشین، امین حاج محمدی ومیثم مجیدی سه بازیکن آبی‌پوش هستند که جایی در ترکیب تیم منصوریان جایی ندارند حتی برای چند ثانیه و یا دقایقی .با این وجود این سه بازیکن بیشتر نیمکت نشینان تیم استقلال هستند و بازی این سه بازیکن باعث شده تا سرمربی آبی‌ها نیز امیدی به ‌آنها نداشته باشد و به نوعی به خاطر عملکرد بد آنها ،در لیست سیاه سیاه منصوریان قرار گرفتند.

در حال حاضر هر سه آبی‌پوش جایی در اندیشه‌های سرمربی ندارند مگر اینکه تغییری در سبک بازی خود ایجاد کنند در غیر این صورت در نیم فصل جزو خروجی‌های آبی‌پوشان قرار می گیرند تا در این صورت راه برای جذب دیگر بازیکنان باز شود./
NULL
کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.