زمان انتشار: ۱۵:۰۹ دو شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۵
گل محمدی: استقلال با انگیزه برد می آید

گل محمدی: استقلال با انگیزه برد می آید

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت:می دانیم استقلال با انگیزه برد می آید.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران،  یحیی گل محمدی در نشست خبری پیش از بازی با استقلال گفت: در ابتدا باید عذرخواهی کنم که بیماری‌ام کمی ادامه دار است و به همین خاطر صدایم در نمی‌آید. متاسفانه اتفاقات بدی در این چند روز رخ داد؛ در گذشت بهمن گلبار نژاد و در گذشت داور مطرح اصفهانی و آقای آزیتاک که همیشه در جمع ما حضور داشتند و در گذشته محمدرضا خلعتبری را به همه تسلیت می‌گویم. برادر سعید عزیزیان هم به رحمت خدا رفته که باز هم در این باره با او ابراز همدردی می‌کنم.

وی افزود: بازی کردن با استقلال در آزادی برای هر تیمی سخت است ولی احساس می‌کنم تیم ما پیشرفت خوبی داشته است. البته از 6 بازی فقط 6 امتیاز گرفتیم و شاید اگر گل‌های بدی نمی‌خوردیم الان امتیازات بیشتری داشتیم. من شکایتی ندارم اما آنجایی که باید تمرکز خوبی داشته باشیم دقت نکرده‌ایم. دو مصدوم داریم. رشید مظاهری که مشخص نیست برسد و قاسم حدادی فر هم مصدوم است.

وی ادامه داد: می دانیم استقلال با انگیزه برد می آید و می خواهد مقابل تماشاگرانش برای گرفتن اولین سه امتیاز می آید و این مساله کار ما را سخت می کند و تلاش می کنیم راهشان را ببندیم.

سرمربی ذوب آهن در مورد فحاشی هواداران ذوب آهن علیه خودش گفت: این اتفاقاتی که قبل از بازی رخ داد و آن هم قبل از شروع مسابقه غیر طبیعی است و هیچ جای دنیا این اتفاقات رخ نمی دهد و این افراد برد و باخت ذوب آهن برایشان مهم نیست و فقط به دنبال منافع خودشان هستند. آن اتفاق هم بیشتر شبیه یک توطئه بود. باشگاه اعلام کرده این افراد را شناسایی کرده است. ما کار بدی نکرده ایم و یک سری جوان جویای نام را دور هم جمع کردیم. بعد از بازی از بازیکنانم تشکر کردم زیرا خوب بازی کردیم اما لذت بازی خوب را از ما گرفتند. در دو سالی که در اصفهان کار می کنم هواداران ذوب آهن حمایت کرده اند و همیشه به ما انرژی داده اند و در گرما و سرما تیم را تشویق کردند. در خرمشهر هم تیم را حمایت کردند دل ما به آنها خوش است و توجهی به اتفاقات بازی با تراکتورسازی نداریم. هرچند که اتفاقات تلخی بود و برخی از بازیکنان جوان ما شوکه شدند و از شنیدن  فحش ناموسی قبل از بازی شوکه شده بودند. این مسایل در فوتبال ایران بعضا دیده شده است.

گل محمدی در مورد تعطیلی دوباره لیگ برتر به خاطر تیم ملی و گفت: تعطیلی لیگ همیشه به ضرر باشگاه بوده و هیچ باشگاهی نیست که از این تعطیلات استقبال کند و در تیم ما همیشه اولویت ها مطرح بوده که آن هم حضور تیم ملی در جام جهانی است و باشگاه ها و مربیان و بازیکنان سختی زیادی می کشند تا تیم ملی به جام جهانی برود و امیدواریم این اتفاق رخ بدهد. من هیچ  وقت از این تعطیلات استقبال نکرده ام اما اولویت تیم ملی است.

وی در مورد بازی دفاعی استقلال در دیدارهای گذشته و اینکه مقابل ذوب آهن هجومی بازی خواهد کرد یا نه گفت: فکر نمی کنم مقابل ما دفاعی بازی کند. در فوتبال باید در فاز دفاعی و حمله ای خوب باشیم. اینکه بخواهیم فقط در دفاع یا حمله خوب باشیم معنا ندارد. مقابل پرسپولیس شاید یک شیوه دیگری به کار گرفته باشد و فردا مقابل ما از بازیکنان هجومی بیشتری استفاده خواهد کرد. سه امتیاز برایشان خیلی ارزشمند  و مهم است. می خواهد از بازی خانگی خودش به خوبی استفاده کند.

سرمربی ذوب آهن در مورد اینکه این تیم گربه سیاه استقلال است و برنامه ای برای مقابل با این تیم دارد گفت: برنامه که داریم بدون برنامه مقابل استقلال بازی نمی کنیم. آمارها و رکوردها همیشه زمانی شکسته خواهد شد و هیچ آماری در فوتبال ثابت نمی ماند و بازی فردا دست خودمان است و باید دوندگی و تمرکز خوبی داشته باشیم تا امتیاز بگیریم.

وی در مورد اینکه تیمش چقدر با تیم ایده‌آل او فاصله دارد و می تواند در آسیا بازهم ذوب آهن مدعی باشد گفت: مشکلی که خوردیم در نقل و انتقالات بود که برخی بازیکنان را نتوانستیم جذب کنیم که واردش نمی شوم. بحث دیگر مصدومیت قاسم حدادی فر است که شوک بزرگی به تیم ما وارد کرد. باید بدون او هم بتوانیم بازی کنیم. برخی بازیکنان به زمان بیشتری نیاز دارند تا آماده شوند اما از روند فنی تیم راضی هستم و بازی هایی که ارایه کردیم خوب بوده و تنها مشکل ما گل خوردن بد و بچگانه است و از جاهایی گل خوردیم که اصلا فکرش را نمی کردیم. البته باید حمایت خوبی هم صورت بگیرد. دوست ندارم بحثهای مالی را پیش بکشم و تنها تیمی هستیم که پولی نگرفته ایم. در 40 روز دو قهرمانی آورده ایم اما هنوز ریالی پاداش برای این قهرمانی به ما نداده اند شرایط باشگاه را درک می کنیم و تحمل می کنیم اما تحمل رفتاری که در دیدار با تراکتورسازی رخ داد سخت است. مشکلات مالی را می شود تحمل کرد اما فحاشی ها را نمی توان تحمل کرد. به آینده امیدوارم .
کلید واژه ها : بازی- تیم- استقلال
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.