اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۱۳:۲۰ یک شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۵
      شاهرودی:زمان استفاده از رضاییان رسیده است/ترس دلیل اصلی بی کیفیتی  شهرآورد

شاهرودی:زمان استفاده از رضاییان رسیده است/ترس دلیل اصلی بی کیفیتی شهرآورد

مدافع اسبق پرسپولیس در ارزیابی خود از شهرآورد 83 پایتخت گفت: ترس مربیان و بازیکنان اصلی ترین دلیل تساوی این شهرآورد بود.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت ایرنا

رضا شاهرودی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا در مورد شهرآورد 83 پایتخت، گفت: شهرآورد 83 کیفیت خوبی نداشت و دلیلش ترس دو تیم از باخت بود. متاسفم که نتوانستیم استقلال را با توجه به شرایطی که در جدول دارد، شکست دهیم.
وی در مورد شادی استقلالی ها در پایان دربی، اظهار کرد: آنها برای مساوی آمده بودند و توانستند به هدف خود برسند.
کاپیتان اسبق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: موقعیت هایی که دو تیم در این بازی ایجاد کردند با برنامه ریزی قبلی نبود و روی اتفاقات فوتبالی رقم خورد؛ زیرا هر دو تیم هیچ برنامه ای برای کار هجومی نداشتند.
وی تاکید کرد: به اعتقاد من هافبک های دو تیم بهترین بازیکنان زمین بودند و توانستند نقشه های مربیان را خنثی کنند.
شاهرودی در مورد موقعیت های که مهدی طارمی از دست می دهد، گفت: نمی دانم چرا آن قدر موقعیت از دست می دهد؛ در حالی که او باید امروز بهترین شرایط را داشته باشد. متاسفانه توپ های خیلی راحتی را تبدیل به گل نمی کند و کادر فنی باید هرچه سریعتر به حال این مساله فکری کند.
دفاع چپ اسبق تیم ملی و پرسپولیس در خصوص عملکرد محسن ربیع خواه در این پست نیز اظهار کرد: ربیع خواه برای من بازیکن قابل احترامی است، اما در این پست بازیکنان خیلی خوبی برای پرسپولیس بازی کردند و هنوز چیز خاصی از او ندیدم.
وی ادامه داد: انصاری هم در فصل گذشته چیز خاصی از خود نشان نداده بود و برانکو با تغییر پست او تصمیم بسیار خوبی گرفت.
شاهرودی تصریح کرد: برانکو باید از رامین رضاییان استفاده کند و دیگر زمانی است که او کوتاه بیاید و درس بزرگتری به بازیکنش دهد.
کاپیتان اسبق پرسپولیس در مورد عملکرد دو بازیکن اوکراینی، اظهار کرد: در بحث آوردن بازیکنان اوکراینی شک نکنید، دلالی وجود داشته و مگر می شود یک بازیکن بعد از 6 بازی به مرز آمادگی نرسد.
شهرآورد 83 پایتخت میان استقلال و پرسپولیس عصر جمعه 26 شهریور ماه در ورزشگاه آزادی برگزار شد و با تساوی بدون گل پایان یافت.


کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.