اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۱۷:۴۵ یک شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۵
سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی کشور آینده روشنی دارد

سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی کشور آینده روشنی دارد

سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان با اشاره به ارتقاء کیفیت رقابتهای فوتبال ساحلی در ایران، گفت: تیم ملی فوتبال ساحلی آینده روشنی دارد.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت ایرنا

محمدحسین میرشمسی روز یکشنبه اظهارداشت: هم اکنون تیم ملی فوتبال ساحلی خود را برای حضور درمسابقه جام بین قاره ای که آبان ماه درساحل جمیرا دبی برگزار می شود، آماده می کند.
وی بیان کرد: با توجه به فرصت دو ماهه تا آغاز این رقابتها، باید تمام توان خود را برای آماده سازی تیم ملی و حضور درخشان در این بازی ها به کار بگیریم.
سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی کشورتصریح کرد: بدون شک ما مسیر بسیار سختی در پیش داریم، اما در کنارش انگیزه بالایی نیز در میان بازیکنان و اعضای تیم ملی برای کسب موفقیت و درخشش هر چه بیشتر وجود دارد و از همین رو آینده روشنی برای تیم ملی فوتبال ساحلی متصور هستم .
میرشمسی با اشاره به توسعه فوتبال ساحلی در اقصی نقاط کشور، تصریح کرد: در گذشته فوتبال ساحلی فقط در منطقه شمال انجام می شد که اکنون این معادله بهم خورده و به سه منطقه شمال، مرکز و جنوب کشور تقسیم شده است.
وی ادامه داد: در منطقه شمال مازندران و گیلان در مرکز اصفهان و یزد و در جنوب بوشهر، هرمزگان و آبادان فعال هستند و بازیکنان تیم ملی از این مناطق انتخاب می شوند.
سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی با اشاره به رشد هر چه بیشتر فوتبال ساحلی در استان هرمزگان، ابراز داشت: هرمزگان یکی از قطب های اصلی فوتبال ساحلی کشور است و همواره از بازیکنان بسیار خوب و مستعدی برخوردار بوده و هست.
محمد حسین میر شمسی سر مربی تیم ملی فوتبال ساحلی کشور برای ارزیابی بازی بازیکنان تیم های شرکت کننده در رقابتهای مرحله دوم گروه ب فوتبال ساحلی کشورمان به بندرعباس سفر کرده بود.
بازی های گروه ب مسابقات فوتبال ساحلی جوانان کشور با شرکت تیم های شهرداری بندرعباس، دانش فسا، شهرداری تبریز، برسام اردکان و ملوان بندرگز به صورت دوره ای و به مدت پنج روز ( 23 تا 27 شهریورماه) در زمین ساحلی غدیر بندرعباس برگزار شد.
در پایان این دیدارها تیم فوتبال ساحلی جوانان شهرداری بندرعباس موفق به صعود مقتدرانه به مرحله پایانی رقابتهای فوتبال ساحلی جوانان شد.
تیم شهرداری بندرعباس با 4 برد متوالی و کسب 12 امتیاز با اقتدار به جمع چهار تیم برتر صعود کرد.
تیم برسام اردکان هم با 9 امتیاز به عنوان تیم دوم جواز حضور در مرحله پایانی را کسب کرد.

کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.