اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۱۸:۴۰ یک شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۵
سرمربی تیم فوتبال نوجوانان: برتر از امارات بودیم

سرمربی تیم فوتبال نوجوانان: برتر از امارات بودیم

سرمربی تیم فوتبال نوجوان ایران بعد از تساوی برابر امارات در مسابقات قهرمانی آسیا، گفت: در هر دو نیمه بازی بهتری نسبت به امارات به نمایش گذاشتیم و توانایی کسب سه امتیاز را داشتیم.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت ایرنا

«عباس چمنیان» امروز (یکشنبه) پس از تساوی یک بر یک ایران مقابل امارات در مرحله گروهی مسابقات قهرمانی آسیا در هند، اظهار داشت:با توجه به برنامه ریزی که برای این دیدار داشتیم، اگر در حملات با تمرکز بیشتری کار می کردیم به طور یقین به موفقیت می رسیدیم.
وی با اشاره به اینکه تیم امارات بازی بسته ای را در دستور کار داشت، گفت: آنان برای یک امتیاز به میدان آمده و چشم به ضدحملات داشتند.
چمنیان در ادامه اظهار داشت: با تعویضی که در ابتدای نیمه دوم داشتیم به گل رسیدیم، ولی بلافاصله درست شبیه گل اولی که مقابل عربستان دریافت کرده بودیم، با یک شوت از راه دور تمرکز خط دفاعی برهم خورد و بازی به تساوی کشیده شد.
سرمربی تیم نوجوانان ایران افزود: پس از آن، موقعیت های زیادی روی دروازه حریف ایجاد کردیم و متاسفانه قدر موقعیت ها را ندانستیم.
وی معتقد است با توجه به برتری ایران در دیدار نخست با عربستان، کسب یک امتیاز مقابل امارات نیز پشتوانه خوبی برای صعود تیم ایران خواهد بود.
سرمربی تیم نوجوانان در پایان درخصوص بازی مقابل هند گفت: منتظر نتیجه بازی هند و عربستان هستیم. با این حال باید در دیدار آخر مرحله گروهی برابر هند پیروز میدان شویم تا بتوانیم به عنوان تیم اول صعود کنیم.
رقابت های فوتبال قهرمانی آسیا در حالی با حضور 16 تیم در هند پییگری می شود که چهار تیم نخست آن، جواز حضور در جام جهانی را کسب می کنند.


کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.